2021-03-12

Buty rowerowe Shimano

Fani jednej z najważniejszych marek na rynku, jeśli chodzi o buty rowerowe, mają teraz szansę na prawdziwie udane łowy w TriCentre. Do naszej kolarskiej oferty dołączyły modele  z najwyższej półki od Shimano. By jak najlepiej spełnić oczekiwania szerokiego spektrum zawodników, w naszej propozycji znajdziesz zarówno buty szosowe, jak i MTB. Warto pochylić się zwłaszcza nad dwiema propozycjami.

SHIMANO Buty rowerowe szosowe SH-RC902M

Śmiało można je określić najlepszym modelem szosowe w aktualnej ofercie Shimano. Buty rowerowe charakteryzują się wysokim zaawansowaniem technologicznym i jakością materiałów. O ich klasie świadczy m.in. karbonowa podeszwa o maksymalnym indeksie sztywności, doskonałe dopasowanie do stopy dzięki technologii Sphyre czy też szybka i precyzyjna regulacja. Więcej o szczegółach i zastosowanych rozwiązaniach znajdziesz TUTAJ.

SHIMANO Buty rowerowe MTB SH-XC701SR

Jedna z najlepszych propozycji w segmencie MTB od Shimano. Te buty kolarskie są przeznaczone dla najbardziej wymagających zawodników, na wyczerpujące trasy i długie treningi. Uwagę zwraca profilowana podeszwa wsparta technologią HeelStabilizer odpowiadająca za pewne trzymanie pięty i komfort. Są przyczene i odporne na ścieranie, a dwa pokrętła BOAL6 to gwarant precyzyjnego sznurowania. Szereg kolejnych zalet i zastosowań znajdziesz TUTAJ

Buty kolarskie Shimano, a także pozostałe produkty tej marki w naszym sklepie znajdziesz TUTAJ.

pixel