2022-12-13

Licznik rowerowy Wahoo Roam V2 już w TriCentre!

Cieszący się dużą popularnością i słynący z niezwykłej dokładności licznik rowerowy z GPS Roam od Wahoo doczekał się swego następcy. Wersja V2 właśnie pojawiła się w naszej ofercie. Co nowego można znaleźć w tym urządzeniu?

Jeśli chodzi o dokładność, to zastosowano tu dwuzakresowy moduł GPS, co czyni ten produkt jeszcze bardziej skutecznym w tej kwestii. Ponadto, zwiększono pamięć urządzenia do 32 GB, dlatego pracuje sprawniej i pozwala przechowywać większą ilość map oraz danych. Duży, kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście i przekątnej 2,7" zapewnia dogodne korzystanie zarówno wieczorem, jak i w pełnym słońcu. Licznik rowerowy Wahoo Roam V2, podobnie jak poprzednik, jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze, dlatego można z powodzeniem może stosować go każdy użytkownik.

Co więcej, w szerokiej już ofercie Wahoo pojawił się także adapter Kick Direct Connect zapewniający stabilne połączenie między trenażerem a komputerem bądź aplikacją w telefonie. Jest kompatybilny z takimi urządzeniami jak Kickr v5, Kickr v6, Kickr Rollr i Kickr Bike v2. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją marki dostępną w naszym sklepie TriCentre.pl!

wahoo licznik rowerowy
pixel