2020-04-20

Maseczki dla biegaczy i na rower oraz chusty wielofunkcyjne znowu dostępne!

Informacja wyczekiwana niemal tak długo jak promocje z okazji Black Friday - od dziś w końcu można biegać w parkach i lasach! Co prawda, nie jesteśmy do końca wolni, bo ciąży na nas obowiązek zakładania maseczek, ale i z tym bez problemu możemy wspólnie się uporać. Z racji szeregu pytań z Waszej strony i wielkiego zapotrzebowania wprowadziliśmy do oferty nowe produkty. Maseczki dla biegaczy i kolarzy marki Ozone oraz chusty wielofunkcyjne renomowanego Buff czekają w TriCentre na sportowców chcących zapewnić sobie solidną ochronę, bezpieczeństwo i możliwość swobodnego poruszania się na treningu.

Maseczki biegowe i rowerowe oraz chusty dla biegaczy

Maseczka dla biegaczy i na rower to obecnie jeden z najpopularniejszych produktów - śmiało możemy go nazwać artykułem pierwszej potrzeby. Odpowiadając na Wasze potrzeby, zaopatrzyliśmy się w produkty Ozone. Są to maski antysmogowe wyposażone w filtr N95, który filtruje powietrze docierające do dróg oddechowych. Oprócz tego, że pozwalają zadbać o zdrowie i uchronić się od zanieczyszczeń, to dodatkowo są odpowiednim narzędziem do zasłonięcia twarzy zgodnie z wytycznymi podczas trwania pandemii koronawirusa COVID-19. Idealnie nadają się zarówno do aktywności fizycznej, jak i noszenia na co dzień. Najważniejszą cechą produktu jest jego różnorodność zastosowania, ponieważ jest to zarówno maseczka biegowa, jak i dla kolarzy - niezależnie od preferowanego sportu, jesteśmy w stanie dać Ci to, czego potrzebujesz. W ofercie posiadamy kilka wersji kolorystycznych, bo w końcu stylówka, nawet w dobie koronawirusa, również ma znaczenie!

Jeśli ktoś szuka alternatywy dla maseczki, mamy odpowiedź w postaci produktów marki Buff. Chusty wielofunkcyjne tej firmy także znalazły się właśnie w naszej najnowszej propozycji dla biegaczy i kolarzy. Bieganie podczas koronawirusa czy też jazda na rowerze będzie bezpieczne dzięki zakryciu ust i nosa, np. wspominaną chustą. Można z niej zrobić czapkę, opaskę, kominiarkę, maskę czy szalik ze względu na elastyczną tkaninę. Od Ciebie zależy, jaką formę zabezpieczenia wybierzesz. Produkt jest stworzony z materiałów uzyskanych z procesu recyklingu. Jedna chusta wielofunkcyjna wykonana jest z 2 plastikowych butelek. Szeroka gama zastosowań i sposobów noszenia oraz gwarancja 100% komfortu pozwoli Ci w pełni cieszyć się treningiem w bezpiecznych warunkach. Podobnie jak maseczki antysmogowe, chusty Buff również są dostępne w bardzo dużej ilości wariantów. Wybierz pasujący do Twojego stylu i ruszaj do lasu, parku lub na inne ulubione ścieżki.

Maseczki do biegania i na rower Ozone - TUTAJ.
Chusty wielofunkcyjne Buff - TUTAJ.

maseczki dla biegaczy

pixel