2017-11-16

Maski antysmogowe dla miejskich biegaczy

Nieustannie staramy się rozszerzać pole naszego działania. Tym razem stajemy się specjalistami od biegania w przestrzeni miejskiej. Ostatnimi czasy plagą miast jest wszechobecny smog. Nie sprzyja to zwyczajnym wyjściom z domu, a co dopiero treningom... Mamy jednak propozycję dla biegaczy, którzy nie chcą rezygnować z wysiłku przez niekorzystne warunki atmosferyczne. W ofercie umieściliśmy maski antysmogowe renomowanej marki Respro. Zadbaj o zdrowie razem z nami i nie rezygnuj z założonego planu!

maski antysmogowe respro

Dla biegaczy w przestrzeni miejskiej


Jesteśmy zwolennikami teorii, że aktywność można uprawiać każdego roku. Wytrzymujemy skrajne temperatury w lecie i zimie, to z zanieczyszczonym powietrzem też damy sobie radę! Z racji problemów, z którymi zmagają się polskie miasta, postanowiliśmy dostosować się do warunków panujących w kraju i znaleźliśmy miejsce na półkach dla Respro. Maski antysmogowe są przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów, a skorzystają z nich nie tylko biegacze, ale także kolarze i inni sportowcy chcący nieustannie trenować na  „świeżym” powietrzu. Poczuj, co to znaczy odetchnąć pełną piersią nawet wtedy, gdy nie sposób dostrzec czy to jeszcze świeci słońce, czy już zapaliły się latarnie.

Więcej informacji na temat produktów znajdziesz TUTAJ. Które maski antysmogowe najlepiej pasują do Twojej sportowej stylówki?
pixel