2020-04-08

Nowa oferta Morgan Blue w TriCentre

W tych trudnych czasach nie zapominamy o kolarzach! Odświeżamy dział, jakim są akcesoria do czyszczenia roweru. Postawiliśmy na produkty. znanej i cenionej w kolarskim świecie Morgan Blue. Przygotuj swój sprzęt na ten moment, kiedy będzie można ruszyć na trasę. Mamy nadzieję, że pomogą Ci w tym akcesoria rowerowe, które właśnie pojawiły się w naszej ofercie.

Kosmetyki rowerowe Morgan Blue

Morgan Blue to marka pochodząca z ojczyzny kolarstwa przełajowego i wielu mistrzów kolarstwa, Belgii. Początkowo produkowała oleje i smary samochodowe, jednak w roku 1994 przebojem wdarła się w świat kolarstwa. Jest oficjalnym sponsorem aż 6 teamów z Pro Touru, m.in. Deceuninck, Movistar czy AG2R.

Domeną firmy jest szeroko pojęta chemia rowerowa. Szeroka gama produktów o różnym przeznaczeniu buduje mocne portfolio firmy. Znajdziemy w nim środki myjące, czyszczące, smarujące, impregnujące i ochronne zarówno dla rowerów wykonanych z włókna węglowego, jak i aluminium. Wszystko to wspierane jest praktycznymi narzędziami ułatwiającymi doprowadzenie roweru do odpowiedniego stanu.

Na uwagę zasługują również kosmetyki rowerowe produkowane dla kolarzy i osób aktywnych. Olejki do masażu, regenerujące i rozgrzewające mięśnie czy kultowe już smarowidła zapobiegające otarciom tej baaardzo wrażliwej części ciała, która ma kontakt z siodełkiem... Dzięki szerokiej ofercie produktów praktycznie każdy znajdzie coś, co odpowiada jego potrzebom i preferencjom. Wybierz najlepsze kosmetyki rowerowe i akcesoria do czyszczenia roweru Morgan Blue razem z TriCentre.pl!

akcesoria rowerowe morgan blue

pixel