2021-04-08

Nowe kaski rowerowe Casco

Wiosenna ofensywa rowerowa w TriCentre.pl trwa! Do nowości od takich marek jak Shimano czy Rudy Project dołączyły produkty z najnowszej kolekcji Casco. W odświeżonej ofercie znajdą się kaski rowerowe oraz szybki do nich, a także środek przeciwko parowaniu.

Produkty dla kolarzy Casco

Jeden z najpopularniejszych modeli kasków rowerowych w naszym sklepie, Speedairo, doczekał się kontynuacji - Speedairo 2. Jego najnowsza odsłona to przede wszystkim doskonałe właściwości aerodynamiczne, dobra wentylacja i gwarancja szerokiego pola widzenia. Produkt szczególnie doceniany przez triathlonistów. Ponadto, pojawił się także kask rowerowy z fotochromem, czyli Speedairo 2 Vautron. Powłoka fotochromatyczna reguluje swoje zaciemnienie w zależności od natężenia promieniowania UV.

Kolarze lubiący dbać o swój sprzęt z pewnością zwrócą uwagę na absolutną nowość - środek do czyszczenia Casco Anti Fog. Spray przyda się każdemu, kto chce dokładnie doprowadzić do porządku swoje okulary sportowe lub kask rowerowy. Zapraszamy do zapoznania się z kolarskimi produktami w TriCentre!

pixel