2018-01-25

Nowość Compressport - czapka Beanie na chłodne dni

Jest zima, więc musi być zimno... Zamiast narzekać, oswajamy się z panującymi warunkami i prezentujemy Wam nowość od marki Compressport. Własnie wylądowały u nas czapki zimowe Beanie 3D Thermo. Firma ma już w swojej kolekcji kilka produktów przeznaczonych na chłodne dni. Dostępna już wcześniej odzież do biegania została poszerzona o akcesoria. Nie pozostaje nic innego jak włożyć ją na siebie i ruszyć przed siebie!

Nowość dla biegaczy i kolarzy

Czapka od Compressport sprawdzi się zarówno na trasie biegowej, jak i kolarskiej. Ze względu na dopasowany krój nie zsuwa się podczas wysiłku, a ponadto doskonale leży pod kaskiem. Produkt pozwala zachować odpowiednią termoregulację. Czapka Beanie gwarantuje ochronę przed zimnem, a jednocześnie specjalne włókna odprowadzają wilgoć i pot, chroniąc przed przegrzaniem głowy. Wpływa to także na komfort wysiłku. Zarówno biegacze, jak i kolarze będą mogli cieszyć się suchością w trakcie treningu. W produkcji zastosowano technologie, które już wcześniej sprawdzały się w artykułach tej marki, dlatego mamy pewność, że dobrze przygotujemy Was do starcia z chłodną porą.

W okresie jesienno-zimowym nie ma co rezygnować ze sportowej przyjemności, dlatego ubierz się ciepło i przypomnij sobie słynne słowa z dzieciństwa - "Tylko załóż czapkę!" ;) Szerokiej drogi!

Produkt jest dostępny TUTAJ.

czapka zimowa compressport

pixel