2021-06-18

Odzież rowerowa Assos od teraz w TriCentre!

Z przyjemnością informujemy, że nasza kolarska oferta wzbogaca się o bardzo silną i lubianą markę - Assos. Odzież rowerowa tej firmy charakteryzuje się wysoką jakością, starannością wykonania i innowacyjnymi zastosowaniami. Obecność Assos w sklepie biegowo-triathlonowym TriCentre.pl to odpowiedź na szereg Waszych zapytań o jej produkty. Aby Wasze treningi i starty w zawodach były na jeszcze wyższym poziomie, zapraszamy do zapoznania się z najświeższą propozycją dla kolarzy!

Assos to światowy lider w produkcji odzieży dla kolarzy. Długoletnia obecność na rynku i idące za tym doświadczenie, a także wysokiej klasy materiały i nowoczesne technologie sprawiły, że także w Polsce marka ta zdobyła uznanie wśród sportowców.

By kompleksowo zadbać o Wasze potrzeby, do naszej oferty dołączyliśmy nie tylko koszulki i spodenki rowerowe, ale także takie akcesoria jak czapeczki, skarpetki rowerowe i kremy na otarcia. Produkty dostępne w TriCentre to przede wszystkim totalny komfort użytkowania nawet na najduższych dystansach i dbałość o termodynamikę dzięki dopasowanemu krojowi. Warto sprawdzić przekrój odzieży i akcesoriów dla kolarzy Assos. Znajdziesz je TUTAJ.

pixel