2020-06-02

Odzież termoaktywna X-Bionic i skarpetki biegowe X-Socks

W naszym portfolio pojawiła się kolejna znana i ceniona marka wśród sportowej społeczności. Chcąc zapewnić Wam możliwość znalezienia jak najszerszego asortymentu w jednym miejscu, wprowadziliśmy odzież termoaktywną oraz skarpetki biegowe X-Socks. Produkty, które aktualnie znajdują się w naszej ofercie są od lat z powodzeniem stosowanie przede wszystkim przez kolarzy i triathlonistów.

Odzież termoaktywna X-Bionic

Jeśli chodzi o artykuły termoaktywne, to ich podstawowym zadaniem jest zachowanie optymalnej ciepłoty ciała i odprowadzenie wilgoci na zewnątrz. Odpowiada za to podstawowa technologia marki X-Bionic, czyli 3D Bionic Sphere. Dzięki temu produkt może być stosowany zarówno podczas upału, jak i chłodniejszych temperatur. W naszej ofercie znajdują się koszulki termoaktywne oraz bielizna termoaktywna w wersji damskiej i męskiej.

Skarpetki biegowe X-Socks

Skarpetki do biegania X-Socks to bardzo lekkie skarpetki przeznaczone do biegania na każdych dystansach i trasach. Zastosowanie przewiewnego, oddychającego materiału zapewnia komfort podczas wysiłku w każdych warunkach. Ponadto, produkt cechuje lekkość i oddychalność. W sklepie biegowo-triathlonowym znajdują się także skarpetki rowerowe tej marki.

Sprawdź nasze nowości na www.tricentre.pl i pełną gamę artykułów X-Bionic. Oferta czeka na Ciebie TUTAJ.

odzież biegowa x-bionic

pixel