2020-11-27

TANIEJ NIE BĘDZIE! - Black Friday w TriCentre

Wielkie święto promocji ruszyło pełną parą! Długo przygotowywaliśmy naszą ofertę tak, by każda z marek cenowo wypadła dla Was jak najbardziej korzystnie. Efektem tego jest kilka dni szalonych rabatów, czyli od Black Friday do Cyber Monday (a nawet Tuesday) w TriCentre. Bogata propozycja dla biegaczy, kolarzy i triathlonistów sprawi, że każdy bez wyjątku znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego. Nowe buty do biegania? Stylowe skarpetki rowerowe lub biegowe? A może akcesoria do pływania lub jazdy na rowerze? Potrzeby są różne, ale miejsce na ich zrealizowanie tylko jedno - czekamy na Ciebie z otwartymi promocjami!

Black Friday w TriCentre.pl

Rabaty z okazji czarnego piątku czekają zarówno w sklepie internetowym, jak i w stacjonarnym centrum dowodzenia TriCentre przy ul. Mylnej 25 w Poznaniu. Mamy nadzieję, że w tym roku także spełnimy Wasze oczekiwania i nasza oferta spotka się z szerokim uśmiechem na twarzach sportowców! Najchętniej wybierane przez nas marki można nabyć taniej do wtorku włącznie, także mamy kilka dni na to, by się zastanowić i odpowiednio wybrać niezbędny sprzęt. Pamiętajcie jednak o tym, by nie dać się ubiec, bo niektóre produkty wywołały ogromne zainteresowanie! Jeśli chodzi o najciekawsze propozycje rabatów i promocji, to znajdziesz:

Życzymy udanego święta zakupów i złowienia jak najwięcej okazji. Od Black Friday do Cyber Monday to wielkie święto zniżek w sklepie TriCentre, dlatego wykorzystajcie to godnie. Link do wszystkich promocji - TUTAJ. Udanych łupów!

pixel