2020-10-06

Wkładki do butów Currex - nowa marka w TriCentre

Buty biegowe oraz kolarskie - mimo że potrafią być bardzo dobrze dopasowane do stopy i gwarantować duże wsparcie zarówno na treningach, jak i zawodach - czasami powodują dyskomfort przez drobne mankamenty, którymi potrafią być wkładki do butów. Aby zadbać o pełną wygodę podczas aktywności fizycznej i zminimalizować ewentualne ryzyko wystąpienia problemów tego typu, wprowadziliśmy do naszej oferty zupełną nowość. Są to produkty renomowanej niemieckiej marki Currex, czyli wkładki do butów biegowych i kolarskich.

Wkładki do butów Currex

Firma, dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami, stworzyła gamę artykułów będących realnym wsparciem dla sportowców. Nasze wkładki biegowe i kolarskie cechują się świetnym dopasowaniem do każdej stopy, a za ich najwyższą jakością stoi zastosowanie najciekawszych rozwiązań technologicznych w tej dziedzinie. Wspomniane dopasowanie jest zależne od rodzaju wkładki, którą dobiera się indywidualnie do każdego użytkownika. Currex posiada trzy typy - high, med i low - a właściwy wybór zależy od typu stopy, jej łuku i ustawienia nóg. Wkładki do biegania i jazdy na rowerze spełniają następujące funkcje:
  • zapewniają większy komfort,
  • zwiększają wydajność i zmniejszają nacisk,
  • redukują zmęczenie organizmu,
  • zapobiegają powstawaniu urazów i kontuzji.
  • ... i wiele innych!

O tym, że wkładki do butów Currex są w stanie naprawdę pomóc podczas wysiłku i zwiększyć osiągi zawodnika, świadczy fakt, że marka szybko zyskała uznanie wśród biegaczy i kolarzy, co zapewniło jej uznanie i status lidera w swojej branży w Europie. Ponadto, coraz większą popularność zyskuje także na kontynencie amerykańskim. Zarówno biegacze, jak i kolarze mogą mieć pewność, że zastosowanie wysokiej jakości materiałów, konstrukcja i optymalne dopasowanie korzystnie wpłyną na wygodę użytkowania.

Więcej informacji na temat marki i pełne portfolio produktowe znajdziesz TUTAJ. Niech wkładki do butów biegowych i kolarskich Currex będą Twoim sprzymierzeńcem w walce o najlepsze rezultaty i maksimum swoich możliwości!

wkładki do butów biegowych currex

pixel