2018-02-13

Będą testy, będzie bieganie!

Zastanawiałeś się nad zakupem butów do biegania, ale nie chciałeś robić tego w ciemno? Chciałbyś przed ostatecznym wyborem sprawdzić, jak obuwie sprawdzają się na trasie? Wiemy, jak to ułatwić! W naszym biegowo-triathlonowym centrum dowodzenia umożliwiamy przetestowanie butów marki Altra. Teraz już na pewno będziesz wiedział, który produkt jest skrojony do Twoich stóp. Do sprawdzania zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów!

Testy butów biegowych Altra


Nasz pierwszy testowy stock składa się z modeli przeznaczonych dla biegaczy trailowych. Męskiej części biegowych tras proponujemy sprawdzenie takich butów jak bestsellerowy Lone Peak 3.5. najbardziej amortyzowany Olympus 2.5 oraz pogromca gór i błota - Superior 3.5. Dla Pań mamy z kolei dwa ze wspomnianych wcześniej modeli. Zabraknie jedynie damskiego Olympusa. Mamy nadzieję, że dzięki treningom z nami nabierzesz pewności, które buty do biegania Altra najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco, dlatego pozostańcie z nami. Za chwilę wbiegamy w ten nowy sezon z marką Altra Running!

pixel