2017-07-28

Buty do biegania Altra wkraczają do TriCentre

altra running logo
Twierdziliśmy, że mamy wszystko, czego sportowcy potrzebują... Ok, żartowaliśmy – teraz dopiero jesteśmy zaopatrzeni na 110%! W naszym triathlonowym centrum dowodzenia pojawiły się buty do biegania jednej z najbardziej renomowanych marek na świecie. Firma Altra wyróżnia się na tle pozostałych producentów obuwia sportowego technologiami stosowanymi przy tworzeniu poszczególnych modeli. Możemy mieć pewność, że mamy najbardziej oryginalne buty biegowe w doskonałej cenie!

Altra Running wjeżdża z buta!


Buty treningowe to wyposażenie, którego nie może zabraknąć w ekwipunku każdego zawodnika. Często sportowcy stają przed poważnym wyzwaniem, by odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie: „Jakie buty do biegania będą idealnie dopasowane do moich potrzeb?” – właśnie nad tą kwestią pochylił się Golden Harper, założyciel marki Altra. Przedsiębiorstwo od samego początku stawia na tworzenie produktów idealnie skrojonych do każdej stopy dzięki technologii Foot Shape oraz dba o utrzymanie naturalnej pozycji podczas biegu bez obciążeń dla kręgosłupa oraz samych stóp ze względu na innowacyjne rozwiązanie Zero Drop. O tym, że te zastosowania sprawdziły się w praktyce świadczy nie tylko mnóstwo opinii zadowolonych użytkowników, ale także nagrody przyznawane przez najbardziej prestiżowe magazyny (m.in. „Runner’s World”, „Men’s Health” czy też „Comptetitor Magazine”) poszczególnym modelom. Buty do biegania Altra łączą więc ze sobą wyjątkowy komfort, sposób na poprawę techniki oraz szybkości działania, naturalność i unikalny design.


Informacje na temat historii marki, a także wstęp do rozważań nad innowacyjnością i skutecznością butów biegowych Altra znajdziesz TUTAJ. Teraz, gdy mamy już najlepsze buty do biegania, możemy przynieść Ci jeszcze więcej satysfakcji z wysiłku!

pixel