2020-04-22

Kolarska nowość - akcesoria do czyszczenia łańcucha

To, że kolarz musi wyglądać perfekcyjnie, to jedno - równie istotny jest także jego rower. Aby zadbać o perfekcyjne przygotowanie do sprzętu, rozszerzyliśmy naszą ofertę, wprowadzając akcesoria do czyszczenia łańcuchów. Produkty marki Wend pozwolą Ci na najlepszą konserwację, a co za tym idzie czerpanie większej przyjemności z jazdy.

Zestaw do czyszczenia łańcucha Wend

Chcąc pomóc rowerzystom w przygotowaniu się do długo wyczekiwanego sezonu, postanowiliśmy zaopatrzyć sklep TriCentre.pl w smar do łańcucha oraz odtłuszczacz do łańcucha Wend. To kalifornijska marka, która od lat dostarcza produkty na bazie wosku do różnych dziedzin sportu, a od niedawna również dla kolarzy. Smar do łańcucha Wax-On powstał na bazie wosku i parafiny z dodatkiem cynku i teflonu. Główne zalety takiej formuły to niskie tarcie, wygodna forma aplikacji oraz duża odporność na przywieranie brudu i kurzu. Dostępny w klasycznym kolorze wosku, jak i w szerokiej gamie kolorystycznej. Odtłuszczacz do łańcucha Wax-Off cechować ma się dobrą penetracją, rozpuszczaniem starego, zaległego smaru oraz usuwaniem brudu pozostałym na łańcuchu, a dzięki dodatkowi wosku ma nie wysuszać i zostawiać cienka warstwę ochronną.

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat produktów, zapoznaj się z ofertą Wend w naszym sklepie oraz z recenzją zestawu do czyszczenia łańcucha przygotowaną przez Filipa Ł. (bo RODO) z TriCentre. Znajdziesz ją TUTAJ.

smar do łańcucha wend

pixel