2017-09-06

Altra w końcu w Polsce!

Nie cieszyliśmy się tak od pierwszego historycznego zwycięstwa naszej piłkarskiej reprezentacji nad Niemcami w 2015 r.. Ba, nie było u nas takiej radości nawet w momencie, kiedy w klasowym stylu pokonaliśmy Krzyżaków pod Grunwaldem! W naszym triathlonowym centrum dowodzenia pojawiły się właśnie buty biegowe Altra. Długo oczekiwaliśmy na pierwszą dostawę, ale jak już przyszło, to na pełnej mocy - 25 załadowanych po brzegi kartonów zdobi nasze biuro i czeka na zainteresowanych użytkowników. Wiesz już, które buty do biegania sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku?

Altra debiutuje w Krynicy!


Dostawa obuwia sportowego zgrała się z naszym wyjazdem na Festiwal Biegowy do Krynicy-Zdrój. Wyjazd w góry będzie pierwszym sprawdzianem dla naszego sprzętu, który pokażemy szeregowi trailowych biegaczy. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, to mamy dla Ciebie kapitalną informację last minute - znajdziesz tam nasze stoisko, by popatrzeć, przymierzyć, porównać i zabrać ze sobą na kolejną wyprawę. Umówmy się, że do tej pory może i miałeś przy sobie dobry sprzęt, ale z pewnością nie był on kompletny... Buty biegowe, które posiada obecnie nasz sklep triathlonowy TriCentre.pl, pozwolą Ci wreszcie zdobyć to, o czym marzyłeś na każdym wyścigu... 100% wsparcia, 110% efektywności i 120% stylówki!

Więcej informacji o marce, jej pomocy w bieganiu i zastosowanej technologii znajdziesz TUTAJ, O, TUTAJ i JESZCZE TUTAJ. Niech idzie w świat nowina o tym, jak interesujące mamy buty do biegania!

pixel