Altra Vanish Carbon okiem Biegających Rodziców

2022-06-06
Altra Vanish Carbon okiem Biegających Rodziców

Kolejna nowość sprawdzona przez Biegających Rodziców! Te „kosmiczne buty”, jak sami je określają, z miejsca wzbudziły olbrzymie zainteresowanie. Co kryje się za tym hasłem i jak w praktyce należy postrzegać model Altra Vanish Carbon? Zapraszamy do krótkiego testu w wykonaniu ambasadorów Altra Team Red!

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że Vanish Carbon to inny wymiar. To pierwsze buty biegowe w naszej stajni, które w swojej konstrukcji zawierają płytkę karbonową. Dla nas to totalna nowość, więc w głowie kłębiły się myśli – jak to działa, jak się będzie biegać, czy będą wygodne...? Jak przystało na zakręconych fanów Altra, każda nowość, która wychodzi, jest oczekiwana jak narodziny dziecka. Tak i na model Vanish Carbon czekaliśmy strasznie podnieceni ;)

Oczywiście, Vanish Carbon to miłość od pierwszego włożenia! Pierwsza myśl po wyjęciu ich z pudełka to: „Ale to jest lekkie!”, a za nią od razu kolejna: „Idziemy pobiegać!”

Altra Vanish Carbon to szosowe buty do biegania przeznaczone na długie dystanse. Posiadają płytkę z włókna węglowego ukrytą w podeszwie i sporą amortyzację, więc wygoda i szybkość idą ze sobą w parze. Ten model nabiera prędkości czy tego chcesz, czy nie. Jeśli chodzi o podeszwę, to są to 33 mm wykonane z pianki Ego Pro, która jest najlżejszą, najbardziej responsywną i sprężystą podeszwą Altry. Jest miękka i zapewnia komfort przy każdym kroku. Technologia FootShape™ zapewnia stabilne oparcie podczas szybkiego pokonywania zakrętów lub przyspieszania. Czas na kilka słów o cholewce – jest przewiewna, rewelacyjnie dopasowana, zbudowana z cienkiego dziurkowanego materiału z wyściełanym napiętkiem, który dobrze trzyma stopę. Więcej informacji na temat produktu ALTRA Buty do biegania męskie VANISH CARBON czerwone.

altra karbon

Wrażenie podczas biegania jest takie, że nie masz na sobie buta. To odczucie jakiegoś magicznego łącznika pomiędzy stopą a podłożem. W połączeniu z dużą amortyzacją, która oddaje moc przy każdym kroku poprzez porządne odbicie, otrzymujemy naprawdę ultrawygodne buty biegowe. Po kilkunastu treningach możemy powiedzieć, że ten lekki, szybki i wygodny but jest prawdziwą rewelacją! To kolejna propozycja Altry, która przekonuje nas do przysłowiowego „klepania asfaltu”.

Jeżeli szukasz szybkich, wygodnych butów startowych na twardą nawierzchnię, to Vanish Carbon będzie bardzo dobrym wyborem. Dajemy nasze słowo! Model warty jest swojej ceny, a szkoda tylko, że człowiek ma tak mało czasu na bieganie, bo gdybyśmy mogli, biegalibyśmy bez przerwy!

buty biegowe altra
buty do biegania altra

Pozdrawiamy, Lucyna i Miłosz - Biegający Rodzice

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022
pixel