Bieganie jesienią #3 - akcesoria biegowe Ronhill

2020-10-13
Bieganie jesienią #3 - akcesoria biegowe Ronhill
Na dobre zaczyna panować jesienna aura, co zmusza biegaczy do wyciągnięcia z szaf stosownej odzieży i akcesoriów, a nas do zaopatrzenia TriCentre.pl w szereg niezbędnych produktów. Kolejną marką, która z pewnością przyciąga uwagę jest pochodzący z Wielkiej Brytanii Ronhill. Firma z 50-letnim doświadczeniem wypuściła na rynek nowe kolekcje swoich artykułów. Bieganie jesienią może być przyjemniejsze, jeśli tylko odpowiednio się wyposażysz. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma propozycjami. Oto najciekawsze akcesoria biegowe na chłodne dni.

Czapki biegowe Ronhill

Na pierwszy plan wysuwa się absolutnie jeden z naszych ronhillowych bestsellerów. Czapka biegowa Reversible Merino Hat to topowy produkt marki, który jest bardzo chętnie wybierany na jesienne wybieganie. Jest dwustronna i wykonana z materiału z domieszką wełny merynosa, co czyni ją bardzo ciepłą i miękką propozycją. Świetnie chroni głowę oraz uszy przed zimnem i gwarantuje komfort termiczny. Czapka do biegania odprowadza wilgoć i przy tym szybko wysycha. W razie czego można odwrócić ją na drugą stronę, ponieważ na całej swojej powierzchni posiada tę samą tkaninę. Patrząc więc na czapki do biegania Ronhill, ta konkretna wydaje się spełniać wszystkie podstawowe wymagania i z pewnością uprzyjemni bieganie jesienią i zimą.

Opaski na głowę Ronhill

Zostając przy artykułach chroniących na głowę, warto wymienić także opaski do biegania. Wśród asortymentu brytyjskiej marki można znaleźć m.in. Reversible Contour Headband. Ta opaska na głowę, podobnie jak wymieniona wyżej czapka, również jest dwustronna, dlatego można zdecydować pod znakiem jakich barw będzie przebiegać kolejny trening. Miękki i elastyczny materiał zagwarantuje komfort użytkowania, a szybkoschnąca tkanina właściwie odprowadza na pot. Jej głównym zadaniem jest, rzecz jasna, zasłonięcie uszu szczególnie narażonych na nieprzyjemne, niskie temperatury.

akcesoria biegowe ronhill

odzież biegowa ronhill

Chusty wielofunkcyjne Ronhill

Co do zasady, myśląc o produkcie tego typu, do głowy przychodzi jedno skojarzenie – Buff. Chusty wielofunkcyjne tej marki omówiliśmy we wpisie "Bieganie jesienią #2 - akcesoria biegowe Buff", a w tym artykule przybliżymy nowość, jaką przygotował Ronhill. Merino Neck Gaiter to jedna z naszych nowości na trwający okres pełen chłodu. Jeśli zastanawiasz się w czym biegać jesienią i zimą, sprawdź chusty biegowe brytyjskiej firmy. Produkt został wykonany z tkaniny z domieszką wełny merynosa, czyli komfort termiczny zapewnia w 100%. Miękkość materiału i dobre odprowadzanie potu odpowiadają za wygodę i komfort użytkowania w każdych warunkach. Tej chusty do biegania można używać na kilka różnych sposobów, np. zakładając na szyję lub czoło. Zdecyduj, która wersja sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Rękawiczki biegowe Ronhill

Marka w swojej ofercie posiada wiele rodzajów tego produktu, które łączy jedna wspólna cecha – ochrona przed zimnem dla dłoni. Rękawiczki do biegania Ronhill występują w różnych kolorach i są wykonane z różnych materiałów w zależności od konkretnego modelu. Nowością na ten rok jest Nightrunner Glove, czyli seria wzbogacona dodatkowo o odblaskowe wstawki dla zwiększenia bezpieczeństwa i widoczności po zmroku. Każde rękawiczki biegowe tej firmy charakteryzują się dobrą oddychalnością i dopasowanym krojem. Wybierając się na bieganie jesienią, należy wziąć więc pod uwagę nie tylko ochronę głowy, ale i rąk, dlatego zapraszamy do zapoznania się z szeregiem produktów, które można znaleźć w kategorii "Rękawiczki do biegania".

w czym biegać jesienią

Nadchodzą niewątpliwie trudniejsze czasy dla biegaczy, ale ze wszystkim można sobie poradzić. To tylko wybrane akcesoria biegowe marki Ronhill, a pełna oferta dostępna jest w kategorii "RONHILL". W TriCentre.pl wiemy, że każda pora roku charakteryzuje się innymi warunkami, dlatego nieustannie dostosowujemy naszą propozycję tak, by zapewnić przetrwanie nie tylko latem, ale i zimą. To teraz czas na radosne bieganie jesienią w komfortowych warunkach!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel