Buty do biegania marki On – nowość 2018

2018-07-13
Buty do biegania marki On – nowość 2018

On Running to męskie buty do biegania, które pojawiły się na rynku w 2010 roku i szturmem zdobyły serca biegaczy na całym świecie. Marka ta została założona w Zurychu przez dwóch specjalistów w swoich dziedzinach: inżyniera Davida Allemana oraz sportowca Oliviera Bernharda. Ich celem było stworzenie obuwia idealnego do treningów, które nie tylko zagwarantuje pełen komfort, ale da też wsparcie każdemu biegaczowi.

buty biegowe on running

CloudTec – innowacja On Running


Obuwie marki On Running cechuje innowacyjne rozwiązanie CloudTec. Zostało ono opracowane na bazie wykorzystania pianki Zreo-Gravity. Ta unikalna formuła zapewnia bardzo miękkie lądowanie. Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia, dzięki zastosowaniu w podeszwie, wykonanej z kauczuku, przestrzennych, pustych w środku tuneli. Pochłaniają one energię uderzenia podczas biegu, a pianka ma za zadanie ją „wyrzucać”, co w konsekwencji daje dużą wygodę użytkowania. We wszystkich butach do biegania On Running cholewki wykonano w technologii bezszwowej, a zastosowana skarpeta wewnętrzna jest delikatna, co zapobiega podrażnieniom oraz podnosi komfort podczas użycia. Obuwie tej marki może się też pochwalić wkładką antybakteryjną, która jest skuteczną ochroną przed przykrym zapachem i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, co sprawdzi się nawet przy intensywnym treningu.

Buty do biegania męskie On Running – przykładowe modele


Seria modeli męskich butów do biegania On Running pozwala skupić się na biegu i maksymalizacji efektów, porzucając kontrolę ruchu. Prezentujemy przykładowe propozycje, na które warto zwrócić uwagę:

Buty do biegania męskie CLOUDFLOW

Buty do biegania męskie CLOUDFLOW są wyposażone w 18 poduszek pomagających przy każdym kroku. Zawierają też lekką piankę, adaptacyjną siatkę cholewki i responsywną wstawkę Speedboard w podeszwie, która zamienia energię w efektywny ruch do przodu, inicjując dynamiczne odbicie. Ich antybakteryjna powłoka gwarantuje trwałą świeżość, a cholewka z wyściółką dopasowującą dba o komfort stopy. Zaawansowane podkładki chronią piankę, zapewniając jednocześnie doskonałą przyczepność. Buty męskie On Running wykonane są z lekkich materiałów, dlatego ich waga w rozmiarze 42 to zaledwie 220 gramów!

buty biegowe męskie on running cloudflow

ON RUNNING buty do biegania męskie CLOUD X

Buty męskie Cloud X są posiadaczami cholewki, stworzonej z technicznej siatki z wykończeniem z pianki, która ma za zadanie pewnie trzymać piętę na miejscu. Podobnie jak i w Cloudflow, także tutaj wstawka Speedboard zamienia energię w efektywny ruch skierowany do przodu i wspiera mocne, intensywne odbicia. Zaawansowane podkładki w podeszwie zapewniają doskonałą przyczepność i zwiększają jej odporność na ścieranie. Elastyczne, specjalnie zaprojektowane sznurowadła umożliwiają szybkie zakładanie butów. Modele wyposażono w elementy odblaskowe, których zadaniem jest zapewnienie dobrej widoczności biegacza w warunkach niedostatecznego oświetlenia lub nocą.

buty do biegania męskie on running cloud x

Obuwie biegowe On Running to inwestycja, która pozwoli na efektywne, dynamiczne treningi, gwarantując komfort.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
pixel