Fitletic sprzyja biegaczom

2018-05-07
Fitletic sprzyja biegaczom
Zarówno podczas biegu w zawodach, jak i w trakcie treningu dobrze uzupełnić zapas płynów w organizmie. Jest do tego niezbędny oczywiście bidon z napojem, jednak skąd go wziąć na trasie? Istnieje szereg praktycznych rozwiązań przygotowanych dla biegaczy przez firmę Fitletic.

Fitletic – akcesoria, które musisz mieć!


Fitletic to firma z USA, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pasów oraz akcesoriów do biegania. Są to nie tylko wytrzymałe i sprawdzone artykuły, ale również i zaprojektowane w ten sposób, aby maksymalnie zwiększyć komfort każdego biegacza. Dzięki temu zarówno podczas biegu treningowego, jak i podczas zawodów można skupić się wyłącznie na rozkładaniu sił, mając komfort sięgnięcia po bidon w każdej chwili.
Oferta Fitletic to nie tylko pasy na bidony, ale również inne akcesoria biegowe takie jak praktyczne opaski na telefon, bidony, saszetki czy pasy do biegania. Oto kilka wybranych produktów, które obrazują jakość i praktyczność wyrobów sygnowanych logo tego amerykańskiego producenta:

• Pas biegowy z saszetką NEO I czarno-niebieski – przeznaczony na wszystkie dystanse, wykonany z wodoodpornego neoprenu. Ten pas biegowy ma pojemną kieszonkę, co umożliwia zabranie ze sobą sporej ilości żeli i batonów, a dzięki wygodnej przegrodzie można przechować również dokumenty czy klucze. Pas Fitletic wyposażono w odblaskowe elementy, które zwiększają widoczność po zmierzchu, wpływając znacznie na bezpieczeństwo. Ponadto, posiada także mocowania na numery startowe, co jest bardzo praktyczne dla ludzi biorących udział w zawodach;


• Pas biegowy z bidonami HYDRA 360ml czarny – doskonałe rozwiązanie na długie biegi lub upalne dni. Zakłada się go nisko na biodrach. Gwarantuje, że nie będzie podskakiwał podczas biegania, a dzięki zamykanej kieszonce można, oprócz napojów, zabrać ze sobą żele energetyczne, batony, dokumenty i wiele innych rzeczy;


• Opaska na ramię FORTE – pomysłowe i praktyczne akcesorium, za pomocą którego przechowasz na treningu lub zawodach swojego smartfona. Dzięki temu możesz odtwarzać ulubione utwory, a co najważniejsze – używać aplikacji treningowych, monitorujących Twoją kondycję w czasie rzeczywistym. Opaska posiada kieszeń wykonaną z wodoodpornego neoprenu, więc może być używana nawet w deszczu, a zalety praktyczne znacznie zwiększają wewnętrzna i zamykana na rzep kieszonka zewnętrzna;


Oprócz tego, oferta Fitletic to także dodatkowe mocowania do pasów. Dzięki temu możesz zwiększyć ich funkcjonalność, a jeżeli zdarzy Ci się uszkodzić lub zgubić bidon – żaden problem. Firma ta produkuje również i te akcesoria, a ich zaletą jest brak toksycznego BPA. Nie ma więc szansy, aby w napoju pojawił się posmak plastiku lub nieprzyjemny zapach.
Kolejną zaletą produktów oferowanych przez Fitletic jest ich atrakcyjna, przystępna cena. W ten sposób możesz doskonale wyposażyć się na trasy o dowolnym dystansie i nie wydać dużo!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel