Klapki regeneracyjne OOfos okiem fizjoterapeuty

2022-04-22
Klapki regeneracyjne OOfos okiem fizjoterapeuty

Każdy fizjoterapeuta wie, że regeneracja mięśni i stawów to podstawa i nieodłączna część sportowego życia. O skuteczności działania klapków regeneracyjnych OOfos w tych właśnie kwestiach przekonał się Krzysztof Jakubiak. Fizjoterapeuta współpracujący z Reprezentacją Słowacji w siatkówce mężczyzn przetestował model OOriginal Sport. Na jakie aspekty zwrócił uwagę i jak przekłada się stosowanie tego typu produktów na zdrowie sportowców? Zapraszamy do zapoznania się z recenzją.

Klapki regeneracyjne OOfos okiem fizjoterapeuty

Nigdy wcześniej jako fizjoterapeuta i biegacz amator nie słyszałem o klapkach regeneracyjnych. Pierwszy raz mam styczność z tego typu produktem i bardzo się z tego cieszę. Po kilku tygodniach użytkowania jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Klapki regeneracyjne marki OOfos są wygodne, miękkie i bardzo dobrze dopasowują się do stóp. Pianka OOfoam zapewnia dobrą amortyzację, gwarantuje prawidłowe przetaczanie stopy. Dodatkowo, klapki posiadają wzmocnienie podłużnego łuku stopy, co zapobiega nadmiernie pronacji. Użytkowanie ich to czysta przyjemność! Osobiście najczęściej stosuję klapki po treningach biegowych oraz po pracy. Już po pierwszym tygodniu zauważyłem wyraźną różnicę napięcia mięśniowego podeszwowej części stóp!

Klapki regeneracyjne OOfos polecam wszystkim osobom uprawiającym sport - biegaczom, triathlonistom, miłośnikom wędrówek górskich, a także osobom, które pracują w długotrwałej pozycji stojącej. I tak - fizjoterapeutom również! Część moich Pacjentów zmaga się z bólami stóp, wykonując prace fizyczne lub uprawiając sporty, więc jak najbardziej klapki regeneracyjne to produkt przeznaczony dla nich :)

oofos klapki regeneracyjne

Autor recenzji: Krzysztof Jakubiak - IGZnanyLekarz

Model: Klapki regeneracyjne OOfos OOriginal Sport

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel