Komfort przebierania się po zawodach - ręczniki Orange Mud

2019-03-06
Komfort przebierania się po zawodach - ręczniki Orange Mud
Szukasz komfortowego sposobu na przebranie się po zawodach? Ta czynność nie musi być krępująca nawet, gdy robisz to w obecności innych osób. Dla pływaków oraz triathlonistów chcących błyskawicznie zmienić odzież wprowadziliśmy do naszej oferty funkcjonalne ręczniki marki Orange Mud.

O marce

Orange Mud to amerykańskie przedsiębiorstwo, które pojawiło się na rynku w 2012 r. Firma początkowo zajmowała się tworzeniem produktów dla biegaczy, m.in. plecaków biegowych z bukłakiem. Wraz z rozwojem marki w asortymencie pojawiły się także artykuły przeznaczone dla innych sportowców. Jednym z najciekawszych rozwiązań Orange Mud są właśnie ręczniki. Zostały stworzone właśnie po to, aby zawodnik w komfortowych warunkach mógł przebrać się nawet w obecności innych osób.

orange mud ręczniki

Ręczniki Orange Mud

Produkt łączy w sobie trzy funkcje:

• tradycyjny ręcznik,
• osłona ciała podczas przebierania,
• pokrowiec zabezpieczający siedzenie w samochodzie.

Oprócz tego, że osuszy Twoje ciało, zadziała także jako „przenośna przebieralnia”. Dzięki sprzączce w pasie ręcznik Orange Mud pewnie trzyma się na ciele. Ponadto, ręczniki te mogą posłużyć także jako pokrowiec na siedzenie w samochodzie. Chcąc zabezpieczyć fotele przed wilgocią bezpośrednio po zawodach, można położyć tak, by udać się w podróż w komfortowych warunkach. Poniższy filmik obrazuje najważniejsze zastosowanie produktu.

Chcąc zyskać wygodę przebierania się i uniknąć obnażania się przed zainteresowaną publicznością, warto zapoznać się z ofertą Orange Mud. Dodatkowym atutem ręczników tej marki jest bogaty wybór kolorów pozwalający na wybranie dla siebie najlepszej wersji. Więcej informacji na temat firmy oraz jej produktów znajdziesz TUTAJ. Zapraszamy do sprawdzenia naszej najnowszej propozycji!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel