Limitowane kolekcje Compressport 2020 - UTMB, Mont Blanc i Black Edition

2020-10-02
Limitowane kolekcje Compressport 2020 - UTMB, Mont Blanc i Black Edition
Mimo że pandemia koronawirusa COVID-19 storpedowała nie tylko imprezy sportowe, ale i plany związane z przygotowaniem nowych kolekcji przez poszczególne marki, możemy pochwalić się, że dotarły do nas limitowane produkty marki Compressport. Cenione przez zawodników na całym świecie artykuły raz jeszcze pojawiły się w wyjątkowych odsłonach - UTMB, Mont Blanc i Black Edition na rok 2020 dotarły do TriCentre.pl, więc zapraszamy do zapoznania się ze specjalnymi wersjami poszczególnych produktów.

Compressport UTMB 2020

Szwajcarska marka od kilku lat prezentuje limitowane kolekcje nawiązujące designem do jednego z najpopularniejszych biegów ultra na świecie, czyli cyklu Ultra-Trail du Mont-Blanc. Z racji tego, że koronawirus pokrzyżował plany marki Compressport w naszym asortymencie znajdą się jedynie skarpetki do biegania ProRacing Socks v3.0 oraz termiczna bluza biegowa Ultra-Trail 180 g Racing Hoodie. Te produkty przeznaczone na biegi trailowe z pewnością będą bardzo dobrym wsparciem na trasie, a ich atrakcyjny design także zwraca uwagę. Chcąc dowiedzieć się więcej o produktach z serii Compressport UTMB 2020, kliknij TUTAJ po więcej informacji.

skarpetki biegowe compressport utmb 2020

Compressport Mont Blanc 2020

Dla pasjonatów górskiego masywu Mont-Blanc mamy jeszcze jedną limitowaną propozycję. Obok UTMB, to właśnie Compressport Mont Blanc 2020 jest bardzo popularną kolekcją dla biegaczy ultra. Na produktach widać akcenty nawiązujące do szczytu Alp, także obok funkcjonalności podczas wysiłku zawodnik otrzymuje dodatkowy bonus w postaci interesującego projektu. W sklepie biegowo-triathlonowym TriCentre.pl czeka termiczna bluza biegowa 3D Thermo Racing Hoodie, czapka lifestyle Trucker Cap, a także koszulka biegowa męska Training T-Shirt SS Badges w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieska i wiśniowa. Więcej szczegółów na temat tej edycji znajdziesz TUTAJ.

koszulka biegowa compressport mont blanc 2020

Compressport Black Edition 2020

Można powiedzieć, że te produkty należą do Waszych ulubionych! Co roku ta kolekcja wzbudza bardzo duże zainteresowanie, a z każdym kolejnym sezonem Compressport udowadnia, że uznana odzież i artykuły biegowe w czarnej odsłonie są w stanie przyciągnąć coraz więcej sportowców. Wspomniany wcześniej COVID-19 zmusił producenta do ograniczenia jeszcze mocniej i tak limitowanej edycji, dlatego tym razem nasza oferta przedstawia się następująco: termiczna bluza biegowa 3D Thermo Hoodie, skarpetki do biegania ProRacing Socks v3.0 i czapka lifestyle Trucker Cap. Zwłaszcza ten ostatni produkt prezentuje się znakomicie i zdecydowanie przyciąga uwagę biegaczy. Aby zasięgnąć więcej informacji na temat naszej propozycji, kliknij TUTAJ, by przejść do kolekcji Compressport Black Edition 2020.

czapka lifestyle compressport black edition 2020

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel