Maseczki do biegania i na rower w czasie koronawirusa COVID-19

2020-04-29
Maseczki do biegania i na rower w czasie koronawirusa COVID-19
Mimo że szereg obostrzeń wciąż towarzyszy nam w codziennym życiu, to pojawia się światełko w tunelu. Niebawem otwarte zostaną obiekty sportowe i bieżnie, które z pewnością pomogą w powrocie do cyklu treningowego wielu zawodnikom. Ponadto, cieszymy się tym, co mamy już od kilku dni, czyli możliwością biegania i jazdy na rowerze, np. w parkach i lasach. Nie jest to jednak niczym nieograniczona swoboda, ponieważ koronawirus COVID-19 zmusza do zasłaniania na ulicach nosa i ust. Popularnym sposobem na zakrycie tych części twarzy są maseczki antysmogowe – produkt, który niedawno ponownie pojawił się w naszej ofercie. Dołącz do akcji #KryjRyj z TriCentre!

Maseczki dla biegaczy i kolarzy

Zapotrzebowanie na tego typu artykuły wzrosło tak znacznie jak jeszcze nigdy wcześniej! Teraz maseczki nie są kojarzone wyłącznie ze służbą zdrowia. Pandemia koronawirusa zmusza do tego także osoby wybierające aktywność na świeżym powietrzu. Wszyscy zgodzimy się, że chyba lepiej przystosować się do nowo panujących reguł współżycia społecznego, niż rezygnować z wyjścia na zewnątrz i tym samym realizacji założonych celów, prawda? W związku z urywającymi się telefonami i wiadomościami kierowanymi bezpośrednio do naszego sklepu błyskawicznie reagujemy na Wasze potrzeby. Maseczki biegowe i rowerowe ponownie pojawiły się w sklepie biegowo-triathlonowym TriCentre.pl, by umożliwić sportowcom swobodne przemieszczanie się po ulicach, dotarcie na trening bądź po prostu jego wykonanie poza domem.

Podczas uprawiania sportu naturalną wypadkową jest większy pobór tlenu przez zawodnika – większy niż w przypadku osoby, która zwyczajnie przemieszcza się na zewnątrz. W związku z tym nasze płuca są narażone na chłonięcie szkodliwych substancji i zanieczyszczeń z powietrza. Aby uchronić się przed negatywnymi konsekwencjami biegania lub jazdy na rowerze na zewnątrz, warto stosować maseczki antysmogowe. Są one przeznaczone zarówno dla biegaczy, jak i kolarzy, ponieważ umożliwiają wykonanie jednostki treningowej, chroniąc jednocześnie organizm. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy pandemia COVID-19 pozwoli wrócić nam do codzienności i szeroko rozumianej „normalności”. Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość i stosować się do obostrzeń, dlatego w naszej propozycji znajdują się obecnie maseczki dla biegaczy i kolarzy marki Ozone.

maseczki dla biegaczy

Maski antysmogowe Ozone

Na www.tricentre.pl od kilku dni można znaleźć maseczki antysmogowe polskiej marki Ozone. To lekkie i minimalistyczne maski biegowe i na rower zapewniające niezbędną ochronę. Każdy produkt posiada wielowarstwowy filtr węglowy N95. Oznacza to, ze jest przeznaczony do ochrony przed zanieczyszczaniami mikrobiologicznymi (np. bakteriami, grzybami, wirusami) i filtruje ok. 95% cząsteczek unoszących się w powietrzu, zapewniając tym samym bardzo wysoką skuteczność działania. Maska dla biegaczy i kolarzy chroni także przed pyłami PM10 oraz PM2,5. Sam filtr jest pięciowarstwowy, dlatego właściwie osłania przed drobnoustrojami, pozwalając jednocześnie na swobodne oddychanie. Co ważne, produkt może być używany także na co dzień, dlatego wybierając maski antysmogowe Ozone, można mieć pewność właściwej ochrony niezależnie od powodu wyjścia z domu. Filtr węglowy N95 powinien być wymieniany w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz intensywności użytkowania. Przyjmuje się, że powinien wystarczyć na 20-25 godzin noszenia.

Więcej informacji na temat marki i dostępnych produktach znajdziesz, sprawdzając w sklepie TriCentre dział „Maski antymosgowe” i wybierając markę Ozone. Szczerze wierzymy w to, że koronawirus COVID-19 ustąpi jak najszybciej, abyśmy mogli już bez przeszkód wrócić do treningu i realizowania ustalonych założeń. Póki co, pozostańmy jednak czujni, a przede wszystkim bezpieczni – maseczki dla biegaczy i kolarzy to teraz jeden z kluczowych sposobów, by w najlepszych możliwych warunkach oddać się ulubionej aktywności fizycznej.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixel