Maski antysmogowe Respro - biegaj w każdych warunkach

2017-11-16
Maski antysmogowe Respro - biegaj w każdych warunkach
Biorąc pod uwagę fakt, że nasze środowisko jest coraz bardziej zanieczyszczone, staramy się ułatwić życie biegaczom. Chcąc zabezpieczyć Was przed zgubnym działaniem smogu, postanowiliśmy zaopatrzyć nasz sklep triathlonowy w dodatkowy sprzęt. Wybór padł na markę Respro, która w swojej branży od lat jest jednym z najważniejszych graczy. Marki antysmogowe brytyjskiej firmy to rozwiązanie dla biegaczy działających w szkodliwych warunkach. Szkodliwe dla organizmu przestrzenie miejskie mogą w końcu stać się nam przyjazne.

Najlepsza ochrona przed zanieczyszczeniami


Respro to firma, która z powodzeniem od ponad 20 lat pomaga biegać w dużych miastach. Spaliny samochodowe, dym unoszący się z kominów oraz zanieczyszczone powietrze nie sprzyjają codziennym treningom, dlatego w Wielkiej Brytanii zrodził się pomysł na markę, która pozwoli zawodnikom biegać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przedsiębiorstwo szybko rozwinęło się, docierając do innych krajów. Maski antysmogowe oraz filtry do masek antysmogowych Respro znalazły grono zaufanych odbiorców także w Polsce, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty produkty, które w obecnej chwili mogą szczególnie przydać się na trasie. Marka poleca się zarówno biegaczom, jak i kolarzom, którym zależy na budowaniu formy na otwartym terenie.

Maski antysmogowe Respro - krótka charakterystyka

Sprzęt jest wyposażony w innowacyjne zawory Powa™ pozwalające na swobodny przepływ powietrza przy jednoczesnym zapewnieniu wygody użytkowania. Maski antysmogowe dopasowują się do kształtu twarzy, nie powodując podrażnień. Przez lata firma udoskonalała swoje produkty, czyniąc je jeszcze skuteczniejszymi i bardziej komfortowymi podczas korzystania. Maski przeciwpyłowe wyposażone są w dodatkowe filtry wyprodukowane z aktywnych węgli. Ich budowa pozwala na zatrzymywanie substancji i związków chemicznych z powietrza, które mogą być wyjątkowo szkodliwe dla organizmu. Dzięki nim zawodnik może trenować nawet w centrum miasta oraz w miejscach najbardziej narażonych na występowanie spalin oraz zawieszonych cząstek.

maski antysmogowe respro


Produkty oferowane przez sklep triathlonowy TriCentre.pl znajdziesz TUTAJ. Zapoznaj się z konkretnymi modelami, by wiedzieć, które maski antysmogowe oraz filtry do masek antysmogowych będą Ci najbardziej potrzebne. Pamiętaj, że nie musisz rezygnować z treningu nawet wtedy, gdy wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że powinieneś zostać w domu. Sprawdź maski przeciwpyłowe Respro i ruszaj na trasę!
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel