Nowa koszulka kompresyjna do triathlonu - Compressport Tri Postural Aero Top

2023-04-18
Nowa koszulka kompresyjna do triathlonu - Compressport Tri Postural Aero Top

Jeśli chodzi o uzyskanie maksimum wydajności i aerodynamiki, nie można pozwolić sobie na żadne kompromisy. Aby zapewnić najwyższe osiągi wymagającym zawodnikom, Compressport przygotował nowość na sezon wiosna/lato 2023 – koszulka kompresyjna Tri Postural Aero Top zarówno w wersji z krótkim rękawkiem, jak i bez rękawów. Przeprowadzenie szeroko zakrojonych testów w tunelu aerodynamicznym przy udziale profesjonalnych sportowców pozwoliło stworzyć produkt mający realny wpływ na walkę z czasem.

Koszulka triathlonowa jest bardzo lekka. Wykonano ją z szybkoschnącego materiału typu lycra, który świetnie dopasowuje się do ciała, dając wrażenie tzw. „drugiej skóry”. Jeśli odzież w 100% ma gwarantować właściwości aerodynamiczne, nie można było zapomnieć o wykorzystaniu znanych już technologii użytych wcześniej, np. w skarpetkach kolarskich Aero Socks, czyli Aero.Stries i Aero.Dots.

Dzięki temu koszulka triathlonowa Compressport może być śmiało określona jako produkt z segmentu aero pomagający w oszczędzaniu cennych watów podczas jazdy na rowerze. Wspomniane wyżej technologie działają również korzystnie na proces termoregulacji, ponieważ zapewniają właściwą wymianę cieplną z otoczeniem oraz poczucie komfortu i świeżości nawet podczas wysokiej intensywności wysiłku. Odpowiadają za to paski wentylacyjne na plecach błyskawicznie odprowadzające nadmiar wilgoci.

Rękawy są ściśle przylegające do ramion, nie przesuwają się i posiadają płaskie szwy, dlatego chronią przed nieprzyjemnymi otarciami. O prawidłową postawę zawodnika dba z kolei technologia Spin Control. Na całej długości koszulki zastosowano zamek błyskawiczny dla jeszcze lepszego regulowania temperatury. Co istotne, z tyłu umieszczono dwie kieszonki, aby łatwo można było sięgnąć po żele energetyczne niezbędne w czasie zawodów. Koszulka triathlonowa Compressport Tri Postural Aero Top została stworzona z myślą o długich, wymagających startach. Warto zwrócić uwagę także na silikonowy pas wokół talii zapobiegający podwijaniu się materiału. Pełna wygoda, 100% aerodynamiki i jakość w najwyższym wydaniu to najlepsze wyznaczniki tej kompresyjnej nowości!

Koszulka kompresyjna do triathlonu Compressport Tri Postural Aero Top – kluczowe aspekty:

compressport tri postural aero top

Koszulka kompresyjna do triathlonu Compressport Tri Postural Aero Top – zastosowane technologie:

  • Aero.Stripes – strukturalne linie dodają mikroturbulencji na powierzchni rękawa, aby zapewnić lepsze właściwości aerodynamiczne i zmniejszyć opór.
  • Aero.Dots – rzędy kropek działających jak dźwignia ukierunkowująca przepływ powietrza i zmniejszająca opór przy dużej prędkości.
  • Spin Control – obszar lekkiej kompresji w okolicach ramion i pleców zapewnia prawidłowe ułożenie ciała podczas długotrwałego wysiłku i utrzymanie prostych ramion.
  • Ergo Fit – znakomite dopasowanie do ciała i gwarancja maksimum wydajności oraz komfortu bez otarć.
  • Ultralight – koszulka triathlonowa Compressport nie chłonie wody, dlatego zawsze pozostaje ultralekka niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.
  • Seamless – technologia płaskich szwów gwarantuje lekkość i optymalny komfort. Zastosowana mikrofibra jest bardzo miękka i wygodna dla użytkownika.
  • Zip Protection & Auto Block – ochrona zamka błyskawicznego chroni przed otarciami, a system automatycznego blokowania zapobiega niespodziewanemu odpięciu podczas wyścigu.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel