Nowości Oofos – buty regeneracyjne i klapki regeneracyjne

2020-06-04
Nowości Oofos – buty regeneracyjne i klapki regeneracyjne

Nowy sezon zwiastuje się pojawienie kilku nowości marki Oofos w TriCentre. Oprócz uzupełnienia dotychczasowych rozmiarówek poszczególnych klapek, wzbogaciliśmy ofertę o zupełnie nowe produkty. Szczególnie chcielibyśmy zwrócić uwagę na buty regeneracyjne OOmg oraz klapki regeneracyjne OOahh w wersji Flex. Jaka jest ich najważniejsza charakterystyka?

Buty regeneracyjne OOmg

Idealna propozycja dla wszystkich miłośników pianki OOfoam, którzy szukają alternatywy dla klapek i czegoś bardziej zabudowanego. Połączenie dobrze znanej technologii wraz z przewiewnym materiałem pozwoliło stworzyć but mogący służyć, podobnie jak klapki regeneracyjne, po zawodach czy treningu. Ich zabudowany krój pozwala na ich swobodne noszenie na co dzień, na zakupy, czy do dżinsów – wszystko po to, abyś mógł jeszcze dłużej cieszyć się komfortem. Podeszwa doskonale amortyzuje wstrząsy i jest miękka, a jej specjalne wyprofilowanie pozwala zachować naturalny ruch stopy w fazie chodu. Buty regeneracyjne OOfos są lekkie i praktyczne, wręcz niewyczuwalne na stopie, a wierzch wykonany z siateczki pozwala na swobodne oddychanie stopy i przepływ powietrza.

buty regeneracyjne oofos

Klapki regeneracyjne OOaah Sport Flex

OOahh to najczęściej wybierany model wśród klapek OOfos. Nowość w naszym asortymencie, czyli wersja Flex to w pewien sposób jego rozwinięcie – jest odpowiedzią na odzew ze strony użytkowników o wysokim i niskim podbiciu stopy, którzy w klasycznych klasycznym modelu mieli zbyt mało bądź zbyt dużo miejsca. Podeszwa z pianki OOfoam o 37% lepiej pochłania wstrząsy niż wykonana ze standardowej pianki EVA. Przekłada się to na mniejsze obciążanie stawów i mięśni, a w efekcie na komfort i wygodę użytkowania. Specjalnie profilowana podeszwa stymuluje łuk stopy i receptory znajdujące się w tym miejscu. Klapki regeneracyjne zapewniają więc mikromasaż podczas każdego kroku. Zapinanie na mocny rzep pozwala na pewną i trwałą regulację wysokości.

klapki regeneracyjne oofos

Dodatkowo, odświeżona została gama kolorystyczna ulubionych modeli. Wzbogacono ją o nowe i atrakcyjne wzory, także każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

oofos klapki regeneracyjne

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020
pixel