Nowy wymiar plecaka biegowego od Compressport

2022-05-10
Nowy wymiar plecaka biegowego od Compressport

Sprawdzony w terenie i szczegółowo opracowany przy współpracy z biegaczami –  ten plecak biegowy został zaprojektowany, aby zapewnić funkcjonalność, komfort i wydajność każdemu zawodnikowi nawet na najdłuższych dystansach. Czym charakteryzuje się jeden z najnowszych produktów z kolekcji wiosna/lato Compressport 2022. Poznaj Ultrun S Pack Evo 15!

Jest wyposażony w całe mnóstwo kieszeni, a jego pojemność wynosi 12 + 3 l. Plecak do biegania w terenie gwarantuje stabilność i daje przestrzeń niezbędną do przechowania akcesoriów i przedmiotów osobistych podczas startów na długich biegach ultra lub pieszych wędrówkach. Plecak jest wysoce oddychający i ergonomicznie dopasowany. Dzięki zastosowaniu technologii płaskich szwów nie podrażnia skóry, zapewniając tym samym komfort użytkowania, a z kolei piankowe wstawki z przodu zapobiegają ocieraniu się klatki piersiowej.

Dwie łatwo dostępne kieszonki umieszczone z przodu pozwalają przechować soft flaski, a umieszczone przy nich pętelki dodatkowo zabezpieczają przed niechcianymi ruchami. Na szelkach znajdują się kolejne, mniejsze kieszenie, w których zmieszczą się, np. klucze lub zużyte opakowania po żelach energetycznych.

compressport plecak biegowy

 

Plecak biegowy Compressport posiada także pojemne kieszenie na dole. Można je wykorzystać na rękawiczki, opaski na głowę czy żele i batony energetyczne. Przegrody są szczelnie zamykane na rzep i łatwo do nich sięgnąć dzięki praktycznym zakładkom. Jeśli chodzi o przechowywanie telefonu, warto wykorzystać ukośną kieszeń po lewej stronie zapinaną na zamek.

Jakby tych kieszeni było mało, z tyłu znajduje się kolejna, zamykana. Tam można umieścić obowiązkowe wyposażenie takie jak spodnie wodoodporne i dowód osobisty, które niekoniecznie muszą być potrzebne podczas biegu. Bezpieczny pokrowiec umożliwia przenoszenie bukłaka z wodą.

plecak do biegania compressport

Dwie duże, zachodzące na siebie kieszenie rozciągają się, aby zawodnik mógł pomieścić niezbędną odzież i ekwipunek, a elastyczny pasek w kształcie litery „Z” zapewnia dodatkowe miejsce po zewnętrznej stronie plecaka do biegania, np. na kurtkę przeciwdeszczową. Ultrun S Pack Evo 15 posiada odblaskowe paski poprawiające widoczność w warunkach słabego oświetlenia, a dołączony gwizdek gwarantuje spokój ducha.

Specjalne klipsy umożliwiają przechowywanie kijków, gdy nie są używane. Silikonowy uchwyt zapobiega opadaniu i zwiększa stabilność podczas zbiegów. Regulowane paski boczne można napiąć, aby poczuć się pewniej na trudniejszych technicznie odcinkach, a przedni, samoblokujący się zamek błyskawiczny można rozpiąć podczas wspinaczki dla zapewnienia lepszej oddychalności.

Plecak biegowy Compressport Ultrun S Pack Evo 15 – najważniejsze zalety:

• Duża pojemność – 12 + 3 l do przewożenia sprzętu i zapasów podczas długich przejażdżek i wyścigów ultra
• Możliwość zabezpieczenia przednich i tylnych kieszeni za pomocą zakładek z łatwym dostępem, aby niczego nie zgubić podczas wyścigu
• Dobrze dopasowany i gwarantujący pełen komfortu nawet na najdłuższych dystansach.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022
pixel