Odblokuj 100% swojego potencjału - skarpetki techniczne Compressport ProRacing Socks V4

2022-03-16
Odblokuj 100% swojego potencjału - skarpetki techniczne Compressport ProRacing Socks V4

W sporcie rzadko pomija się podologiczną złożoność stóp, ale sportowcy często skupiają się na obuwiu, nie zważając na znaczenie tej warstwy materiału znajdującej się między stopami i butami. Noszenie skarpetek technicznych dedykowanych aktywnościom fizycznym pozwala w bardziej profesjonalny sposób przygotować się do zawodów. Właśnie po to, by pomóc zawodnikom w wejściu na wyższy poziom, powstały skarpetki Compressport ProRacing Socks V4.

Ideą przyświecającą stworzeniu produktu była chęć zapewnienia jeszcze większego komfortu biegaczom i kolarzom. Compressport, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w tworzeniu odzieży i akcesoriów na najwyższym poziomie, stworzył wyjątkowo wygodne skarpetki biegowe i kolarskie. Zapobiegają powstawaniu pęcherzy, gwarantują optymalną wentylację, a także wspierają obszary podatne na kontuzje. Dzięki zastosowaniu dobrze znanej technologii 3D.Dots sportowiec otrzymuje ultrawygodny produkt na każdy dystans wspierający krążenie krwi.

skarpetki biegowe compressport
skarpetki trailowe compressport
skarpetki rowerowe compressport

Nasze nowe skarpetki techniczne ProRacing Socks V4 mają wbudowaną ochronę palców i pewnie trzymają stopę w bucie, zapobiegając jej przesuwaniu się.  Ze względu na zastosowaną amortyzację redukują wibracje mięśni stóp podczas długotrwałego wysiłku.

Przez wiele lat Compressport ulepszał swój bestsellerowy produkt, finalnie dochodząc do wersji, która pojawiła się wraz z wiosenno-letnią kolekcją 2022. W naszej ofercie posiadamy skarpetki do biegania, trailowe oraz kolarskie. Wszystko po to, by zagwarantować komfort i najlepsze wsparcie niezależnie od wybranego sportu. Pełna oferta skarpetek Compressport znajduje się w kategorii "skarpetki techniczne".

skarpetki techniczne compressport
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixel