Pierwszy trening w nowym modelu Altra Timp 4

2022-04-14
Pierwszy trening w nowym modelu Altra Timp 4

Buty do biegania Altra Timp 4 to mocny powiew świeżości w trailowej rodzinie marki. Udoskonalony względem poprzedzającej go „trójki” szybko stał się obiektem dużego zainteresowania. Pod lupę wzięli go ambasadorzy Altra Team Red, Biegający Rodzice, którzy mają już za sobą pierwsze kilometry w nowych butach. Jak ich zdaniem sprawdza się w praktyce?

Pierwszy trening w nowym modelu Altra Timp 4

Buty biegowe Altra Timp jeszcze nie gościły na naszych nogach, więc mogliśmy sprawdzić coś absolutnie nowego. Jak każdy model Altry, tak i Timp jest butem wygodnym. W porównaniu do innych modeli chyba ma najwięcej miejsca na paluchy – takie odnośmy wrażenie, jednak dobrze trzyma stopę i bez wahania można męczyć je na podbiegach i zbiegach. Już sprawdzone! Amortyzacja tych butów jest umiarkowana, pomiędzy Lone Peak a Olympus. Timp 4 to dobry wybór, gdy nie będziemy wiedzieć czy chcemy więcej, czy mniej amortyzacji.

altra timp 4
buty do biegania altra

Timpy głównie posłużą nam na biegi po leśnych ścieżkach, gdzie czekać nas będzie dużo podbiegów i zbiegów. Jest to but skrojony na leśne kilometry, więc nie zawahamy się ich użyć na dłuższe wybieganie. I jeszcze... Co za look! Naszym zdaniem zmiany, które zostały wprowadzone w czwórce, są jak najbardziej na plus. Buty Altra Timp 4 rewelacyjnie się prezentują, a to ma duże znaczenie zwłaszcza dla płci pięknej ;)

Pozdrawiamy, Lucyna i Miłosz - Biegający Rodzice

PS Potwierdzamy info, że Timp to świetny wybór jako buty do biegania na mieszany teren!

altra buty biegowe
altra buty do biegania
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel