Pływackie nowości w TriCentre

2017-01-17
Pływackie nowości w TriCentre

Należysz do osób, dla których woda jest drugim domem? Wiemy, co zrobić, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić Ci wycieczkę na ulubiony akwen. Chcąc udoskonalić swoje pływackie umiejętności i poczuć się świeżo po treningu, skorzystaj z naszej najnowszej propozycji. Do szerokiej gamy produktów dołączyły kolejne marki. Sprzęt pływacki stworzony przez Finis i niezbędne kosmetyki od TRISWIM. Poluj na okazję i skompletuj niezbędne wyposażenie na kolejny trening!

Styl – pływacki, rzecz jasna – przede wszystkim
Jeśli zależy Ci na osiągnięciu maksymalnej efektywności podczas wodnych działań, sprawdź się w produktach Finis. Wśród bogatej oferty znajdziesz artykuły pomagające w uzyskaniu prawidłowej techniki wodnej. Chcąc zyskiwać kolejne sekundy przewagi nad rywalami, musisz pływać tak poprawnie, jak to tylko możliwe. Wiosełka pływackie czy też bojki treningowe ustabilizują Twoja postawę na powierzchni, co przełoży się na skuteczność kolejnych ruchów. Marka doskonale pomaga reprezentantom wszystkich styli pływackich, a ponadto może przynieść wiele korzyści triathlonistom chcącym zdominować wodną część swoich zmagań. Abyś mógł działać bez żadnych przeszkód, skup się na akcesoriach. Najlepsze okularki pływackie czy też zatyczki do uszu i nosa ochronią Cię przed niespodziewanym. Niech nikt i nic nie przeszkadza Ci w walce o zwycięstwo – z profesjonalnym sprzętem i koniecznymi dodatkami udowodnisz swoją siłę na każdym akwenie.

Żel do ciała, szampon, ciepła woda...
... tak się zaczyna potreningowa przygoda! Gdy wychodziłeś z basenu, z pewnością wiele razy uderzał Cię nieprzyjemny zapach chloru. Kosmetyki, które stosowałeś do tej pory, jedynie go maskowały, zamiast całkowicie oczyścić Twoją skórę. Przekonaj się, że właściwe nawilżenie i odżywienie oraz pozbycie się chloru jest możliwe. Skóra ciała i włosów stanie się zdrowsza, dzięki produktom TRISWIM. Żel do mycia, szampon, odżywka czy też balsam – każdy z tych kosmetyków ma jedno główne zadanie. Skorzystaj z tej pomocy i pozbądź się wysuszającego choru sprawiającego, że nie czujesz się komfortowo ze swoim zapachem. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kuracji błyskawicznie odbudujesz to, co straciłeś w wodzie i z podwójną radością wrócisz na kolejny trening. Niech od tej pory basen kojarzy Ci się jedynie z przyjemnym pływaniem. Pomoże Ci w tym sklep TriCentre i najnowsza oferta – zdobądź to, czego tak długo poszukiwałeś i w mistrzowskim stylu ruszaj na kolejny start!


 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2017
pixel