Pływanie a koronawirus - gumy treningowe do pływania na sucho

2020-10-26
Pływanie a koronawirus - gumy treningowe do pływania na sucho

Problemy związane z użytkowaniem basenów nie muszą być przeszkodą w doskonaleniu techniki pływania. Szereg ćwiczeń można wykonywać na lądzie, nabierając dzięki temu siłę i lepszą koordynację niezbędne w wodzie. Aby dobrze przygotować się do powrotu na pływalnię, szczególnie interesującym produktem są gumy treningowe marki Finis. Drylands Cord - bo o nich mowa - pozwolą na wykonanie jednostki treningowej bez konieczności wchodzenia do wody. W sklepie TriCentre.pl z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twojemu poziomowi zaawansowania, dlatego zachęcamy do zapoznania się z tą propozycją.

Gumy do pływania na sucho Finis

Pandemia koronawirusa COVID-19 w dalszym ciągu paraliżuje funkcjonowanie basenów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem treningu jest pływanie, dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o gumy do treningu Finis. Produkty tej marki od kilku lat goszczą na naszych półkach i niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem. Teraz, gdy trenowanie w wodzie jest bardzo utrudnione ze względu na panujące obostrzenia, warto pomyśleć o produktach pozwalających wykonać trening w domu. Spieszymy więc z pomocą, oferując gumy oporowe Dryland Cords. Produkt służy symulacji ruchów pływackich na lądzie. Tym samym można pracować nad swoją techniką oraz budowaniem siły pociągnięcia i zwiększeniem zasięgu ramion. Sznurki są wykonane z wytrzymałej rurki i wygodnych uchwytów. Dzięki temu trening wykonuje się w komfortowych warunkach. Do głównych zalet gum treningowych Finis należy:

  • praca nad odpornością,
  • zwiększenie szybkości i wytrzymałości,
  • kompleksowy trening całego ciała
  • izolacja najważniejszych mięśni.

Aby odpowiednio dopasować gumy oporowe do swoich potrzeb i możliwości, Finis przygotował 3 wersje Dryland Cords:

  • guma treningowa słaba (żółta) - TUTAJ
  • guma do treningu średnia (zielona) - TUTAJ
  • guma oporowa mocna (czerwona) - TUTAJ

Pamiętaj o tym, by nie zaniedbywać pracy nad techniką pływania. Szereg artykułów stworzonych przez amerykańską markę pozwoli Ci dbać o formę bez typowego treningu w wodzie. Zapoznaj się z całą ofertą Finis, by zdobyć jeszcze inne, bardzo potrzebne produkty służące ćwiczeniu siły i wytrzymałości podczas ćwiczeń pływackich.

Finis Dryland Cords - wideo

Chcąc dowiedzieć się, czym tak naprawdę są te gumy oporowe i jak poprawnie wykorzystywać je w treningu techniki pływania, zapoznaj się z poniższym materiałem wideo przygotowanym przez markę Finis.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel