Redukcja wagi bez utraty energii - Squeezy Athletic

2021-04-22
Redukcja wagi bez utraty energii - Squeezy Athletic

Utrzymaj mięśnie, spalaj tłuszcz – jeśli tracić wagę, to właśnie w taki sposób! Niestety, nie jest to reguła, ponieważ na drodze do perfekcyjnego chudnięcia stoją różne przeszkody. Jedną z nich jest bardzo często zła dieta...

Utrata wagi związana jest z redukcją tłuszczu. Aby dieta odniosła pożądany skutek, należy zadbać o poniższe wskaźniki:

• Doprowadzenie do stanu deficytowego energii zmuszającego ciało do korzystania z rezerw tłuszczu

• Unikanie poczucia głodu

• Dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych takich jak minerały i witaminy

• Utrzymywanie wydajności

Coś, czego należy unikać przede wszystkim, jest tzw. dieta zerowa, czyli głodówka. Należy się jej wystrzegać dlatego, że organizm bardzo szybko wykorzystuje własną masę mięśniową do generowania energii. To nie tylko zmniejsza wydajność, ale także podstawową przemianę materii.

Jeśli w kolejnym etapie powrócisz do normalnych nawyków żywieniowych, zmniejszona podstawowa przemiana materii przekształci nadmiar węglowodanów w tłuszcz. Występuje znany „efekt jo-jo”.

Jak temu zapobiec?

Aby skutecznie schudnąć, idealna jest dieta niskocukrowa, ponieważ dieta z dużą ilością cukrów prostych powoduje wzrost poziomu cukru we krwi i uwalnianie większej ilości insuliny, niż jest to faktycznie potrzebne.

Insulina to hormon, który otwiera komórki. Zapewnia on transport glikogenu do komórek. Dzieje się tak nie tylko w komórkach mięśniowych produkujących energię, ale także w komórkach tłuszczowych odpowiedzialnych za magazynowanie tłuszczu i glukozy. Ten proces należy potraktować metaforycznie jako ulicę jednokierunkową. Insulina sprawia, że drzwi wejściowe są otwarte, zachęcając do gromadzenia się tłuszczu. W tym czasie jednak wyjścia są zamknięte, przez co hormon często hamuje spalanie tłuszczu nawet do 4 godzin.

Utrata wagi pod kontrolą ze Squeezy Athletic

Produkt charakteryzuje się bardzo niskim indeksem glikemicznym <20. Indeks glikemiczny (IG) jest wskaźnikiem pozwalającym procentowo określić tempo wzrostu poziomu glukozy we krwi po spożyciu danego produktu. Artykuły o niskim IG mają wpływ na niższe stężenie triglicerydów we krwi, co zapobiega ryzyku pojawienia się chorób układu sercowo-naczyniowego. Spożywając je utrzymujemy stałe, niewysokie stężenie cukru w organizmie, więc tym samym zapobiegamy wystąpieniu napadów głodu.

Jeśli chodzi o fazy powstawania Squeezy Athletic, są to następujące kroki:

1. Proces podwójnej fermentacji usuwa skrobię z naturalnej pełnoziarnistej pszenicy.

2. Wysokiej jakości białka dodawane są również przed drugim procesem fermentacji.

3. Fermentacja rozkłada zawarte w nim już składniki odżywcze, a tym samym znacznie zwiększa biodostępność.

Napój pomagający zmniejszyć wagę bez utraty energii składa się przede wszystkim z substancji Vitalose20® powstającej właśnie w wyżej opatentowanym procesie. Zapobiega odczuwaniu głodu dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu oraz wysokiej zawartości błonnika. Wraz z obecnymi w produkcie białkami gwarantuje właściwe odżywienie organizmu i buduje masę mięśniową.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
pixel