Saxx - nowa marka bielizny biegowej w TriCentre

2019-01-21
Saxx - nowa marka bielizny biegowej w TriCentre

Jan Paweł II powiedział kiedyś: „Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza”. W nawiązaniu do tej myśli sklep biegowo-triathlonowy TriCentre.pl rzecze: „Ze wszystkich rzeczy najważniejszych klejnoty są najważniejsze!”. Chcąc jak najlepiej zadbać o męskość biegaczy, wprowadziliśmy do naszej oferty bieliznę biegową marki Saxx. W pewnych kwestiach nie można godzić się na kompromisy i trzeba postawić na najwyższą jakość i komfort. Mamy nadzieję, że najnowszy asortyment pozwoli jeszcze lepiej zadbać Panom o ich najważniejsze dobro!

Bielizna do biegania Saxx

Ponaddziesięcioletnie doświadczenie i ciągły rozwój marki pokazują, że ochrona klejnotów ma znaczenie. Tradycyjna bielizna nierzadko powoduje otarcia i nieprzyjemne uczucie zarówno podczas, jak i po samym treningu. Chcąc mieć pewność, że nic nie zaskoczy Cię na trasie, zaufaj autorskim technologiom Saxx. Do najważniejszych z nich należy BallPark PouchBokserki do biegania posiadają odwrócone szwy, dzięki czemu ich płaska, grubsza warstwa przylega do ciała. Zapewnia to miękkość i większy komfort użytkowania, ponieważ pozwala uniknąć podrażnień i irytującego swędzenia.

bielizna biegowa

Aby bielizna biegowa stanowiła realne wsparcie dla biegaczy, musi być także przylegająca. W celu uzyskania tego efektu zastosowano technologię Three-D-Fit. Produkty Saxx mają ergonomiczną konstrukcję polegającą na zastosowaniu dziewięciu paneli mesh. W ten sposób są idealnie dopasowanie do pośladków, ud, pachwin i mięśni dwu- oraz czterogłowych. Ostatnią istotną kwestią jest szeroka i bardzo miękka guma. Bielizna biegowa Saxx doskonale trzyma się w pasie i nie zjeżdża nawet podczas intensywnego wysiłku. Dodając do tego bardzo dobre właściwości oddychające i odprowadzające wilgoć, otrzymujemy produkt, który pomoże każdemu mężczyźnie na sportowym szlaku!

Produkty, a także szereg informacji na temat bielizny do biegania Saxx znajdziesz TUTAJ.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel