Skuteczne odchudzanie bez utraty energii?

2018-01-24
Skuteczne odchudzanie bez utraty energii?
Odchudzanie kojarzy się każdemu z lżejszą dietą, a co za tym idzie – mniejszą porcją dostarczających energii węglowodanów oraz białek w organizmie. Podczas zrzucania nadmiarowych kilogramów człowiek staje się nieco słabszy niż zazwyczaj, co oczywiście znacznie wpływa na jego aktywność oraz intensywność i rodzaj treningu. Jest jednak pewien sposób, który umożliwia skuteczne odchudzenie bez utraty energii.

Squeezy Athletic – trać kilogramy, nie energię!


Squeezy Athletic to marka produktów energetycznych, które zostały opracowane w celu pomocy przy redukcji masy tłuszczowej bez utraty witalności - co często ma miejsce przy normalnych, dietach, gdzie spadek wagi związany jest z utratą wagi i włókien mięśniowych (dlatego czasem nazywa się je „szkodliwymi dietami”). Produkty dietetyczne Squeezy Athletic różnią się od innych tym, że powstały z pełnoziarnistej pszenicy, które poddano podwójnego procesowi fermentacji, co pozwoliło na niemal całkowite wyeliminowanie z niej skrobi. Uzyskana w ten sposób substancja została opatentowana jako Vitalose20 i jest stosowana również w innych preparatach odchudzających, gdzie służy m.in. zapobieganiu efektu jo-jo. Dzięki niemu organizm otrzymuje „zastrzyk” witamin, minerałów oraz węglowodanów i białek bez związanego z tym przyrostu masy tłuszczowej!

Dzięki temu możesz nadal cieszyć się swoją pełną witalnością, a jednocześnie zrzucać niepotrzebne kilogramy!

Komu dedykowane są produkty Squeezy Athletic?


Produkty Squeezy Athletic dedykowane są tym osobom, które nie chcą rezygnować z planu treningowego, ale równocześnie uważają, że przydałoby się pozbycie zbytecznego tłuszczu. Istnieją dwie podstawowe kuracje: Dietary Food oraz 5-Days.
Dietary Food to kuracja radykalna, która wymaga dużej dozy samozaparcia. Składa się z trzech faz: podczas pierwszej nie je się NIC INNEGO jak wyłącznie Squeezy Athletic zmieszane z maślanką owocową niskotłuszczową, twarożkiem lub kefirem. Bardziej radykalnie można spożywać wraz z wodą. Szacowane dzienne zużycie to ok. 18 łyżeczek. W fazie drugiej można jeść jeden normalny posiłek dziennie, a trzecia skupiona jest na odżywczej regulacji i można wówczas włączyć do diety makaron, ryż z rybami oraz ziemniaki.

Druga dieta to znacznie łatwiejsze i mniej skomplikowane rozwiązanie. Nazywa się 5-Days i zgodnie z nazwą jej przebieg wynosi pięć dni. W tym właśnie okresie należy zastąpić dwa główne posiłki w ciągu dnia preparatem 5-Days. I… to wszystko!

Porady dotyczące spożywania Squeezy Athletic


Preparaty Squeezy Athletic mogą być łączone z wodą, niskotłuszczowym jogurtem, kefirem czy maślanką. Jeśli ktoś chce, może dodać do smaku takie rzeczy jak esencja pomarańczowa czy szczypta cynamonu. Aby kuracje przyniosły efekty, nie należy przekraczać zalecanych ilości spożycia.

Squeezy Athletic to nie tylko proszki energetyczne, ale również różnego rodzaju żele, batony, napoje, a także inne produkty wspierające kontrowanie wagi. Dlatego warto zainteresować się także innymi produktami tej marki, dzięki czemu można nie tylko schudnąć bez utraty energii, ale również poprawić swoje osiągi w różnego rodzaju treningach kondycyjnych!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel