Top 5 elektronicznych sprzętów do triathlonu

2018-02-28
Top 5 elektronicznych sprzętów do triathlonu
Chociaż w triathlonie liczy się przede wszystkim siła własnych mięśni oraz kondycja, elektronika pomoże w wielu aspektach ćwiczeń – zarówno podczas pływania, jak i jazdy na rowerze oraz biegania. Dzięki niej poznasz dokładnie swoje wyniki, co pozwoli Ci ocenić czy zwiększyć intensywność treningu. Oto pięć elektronicznych sprzętów, w które powinna zaopatrzyć się każda osoba ćwicząca. Nie tylko dla sprawdzania postępów swoich treningów, ale również i... przyjemności.

Zegarek elektroniczny, czyli Twój osobisty asystent


Zegarek elektroniczny Tom Tom RUNNER 2 Music to sprzęt multisportowy, który pozwoli sprawdzić predyspozycje podczas uprawiania każdej formy aktywności fizycznej. Dzięki szerokiemu wyborowi trybów otwiera się przed Tobą możliwość zastosowania zegarka jako codziennego monitora spalonych kalorii, przebytych kilometrów, czasu i faz snu. A co ze wspomnianą przyjemnością? Dzięki łączności Bluetooth Tom Tom RUNNER 2 Music jest w stanie zsynchronizować się z dowolnymi słuchawkami audio obsługującymi ten standard. 3 GB pamięci pomieści ponad 500 utworów w formacie MP3 lub ACC – mogą towarzyszyć Ci na bieżni, rowerze o podczas biegów przełajowych.

Dodaj mięśniom pary!


Elektrostymulator mięśni Compex SP 4.0 został stworzony z wykorzystaniem unikalnej technologii MI (Inteligencja Mięśniowa) – pracuje indywidualnie nad ich każdą partią, aby dostosować poziom do odczuwanego zmęczenia. Dzięki temu po każdym treningu i zawodach możesz cieszyć się komfortem i większą świeżością . Zmniejsza bóle pleców, karku, redukuje uczucie „ciężkich nóg” oraz zapobiega skurczom. Ponieważ wydajność również się podnosi, pozwala Ci ćwiczyć jeszcze intensywniej.

Sprawdź, jak naprawdę jeździsz


Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak ważne są wyniki osiągane w jeździe na rowerze. Dobrze mieć elektronikę, która zajmie się takimi sprawami jak mierzenie prędkości, zliczenie przebytej odległości, a także dokładny czas jazdy. ATOM SL 3.0 to gadżet, któremu możesz powierzyć te sprawy. Jest on bezprzewodowy, więc montujesz go na kierownicy i nie martwisz się przeszkadzającymi kablami.

Trening przy muzyce? Zawsze!


Miło trenować, gdy w uszach rozbrzmiewa ulubiona muzyka. Jeśli nie masz zegarka elektronicznego, pomyśl o nabyciu odtwarzacza MP3, który bez problemu zniesie trudy treningu. Takim produktem jest FINIS Duo. Dwuczęściowa konstrukcja zapewnia efekt krystalicznie czystego audio, które przechodzi przez kości policzkowe do ucha wewnętrznego. Produkt jest prosty w obsłudze ze względu na swój interfejs. Cztery przyciski i łatwa nawigacja pomiędzy poszczególnymi folderami zapewni Ci szybki dostęp do upragnionej piosenki. Pływanie przy muzyce? Oczywiście! Odtwarzacz ma klasę wodoodporności IPX2 – wytrzyma do 3 metrów pod wodą! 4 GB dostępnego miejsca pozwolą Ci zmieścić kilka kompletnych dyskografii ulubionych zespołów i wykonawców

Elektroniczny trener pływania


Nowoczesne urządzenie pomiarowe pozwoli Ci na ocenę tego, jak szybko pływasz oraz na co możesz się porywać. Warto zwrócić więc uwagę na Tempo Trainer Pro. Możesz schować go pod czepek lub zamontować do paska okularków dzięki specjalnemu klipsowi. Urządzenie przenosi sygnał dźwiękowy, synchronizując w ten sposób Twój cykl z prędkością. W ten sposób wiesz, jak utrzymać właściwy rytm, aby dopłynąć od mety w najlepszym czasie Tempo Trainer Pro marki Finis posiada przycisk synchronizacji z zegarem lub stoperem oraz tryb ruchów na minutę.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel