Top 5 spodenek kompresyjnych za mniej niż 500 złotych

2018-06-02
Top 5 spodenek kompresyjnych za mniej niż 500 złotych

Chcesz zwiększyć komfort podczas ćwiczeń i zawodów, maksymalizując efekty ćwiczeń? Pomyśl o zdobywającej coraz większą popularność odzieży kompresyjnej. Jej zadaniem jest przede wszystkim ograniczenie ilości drgań docierających w głąb mięśni, a przez to wspomaganie partii poszczególnych części ciała, takich jak klatka piersiowa, brzuch, uda czy dolne partie mięśniowe. Ponadto, daje ona szereg innych efektów, jak przyśpieszenie usuwania kwasu mlekowego i poprawę ukrwienia, a co za tym idzie – zwiększenie elastyczności ciała. Przekłada się to na możliwość osiągania maksymalnych rezultatów ćwiczeń. Odzież kompresyjna ma także efekty regeneracyjne, które są nie do przecenienia. Najlepsze propozycje wśród modeli tego typu działają na ciało niczym zimna woda. Dla wielu osób może mieć także znaczenie fakt, że noszenie odzieży kompresyjnej uciskowej powoduje optyczne wyszczuplenie sylwetki.

Spodenki kompresyjne – co należy o nich wiedzieć?


Spodenki kompresyjne mają za zadanie wspomóc odcinek lędźwiowy oraz uda. Przeznaczone są do kolarstwa, biegania, a także trekkingu i na siłownię. Powinny sprawdzić się wszędzie tam, gdzie obciążone są dolne partie mięśniowe – podczas jazdy na rowerze, wykonywania wykroków itp. W ofercie sklepów triathlonowych dostępne są wersje z krótkimi i długimi nogawkami. Odzież ta dostępna jest zarówno dla panów, jak i pań. Istnieje podział na spodenki przeznaczone do biegania, jazdy na rowerze oraz predestynowane do triathlonu. Jeśli chodzi o ceny, są dość zróżnicowane - można kupić naprawdę dobre spodenki kompresyjne za mniej niż 500 PLN.

Oto pięć modeli, których nabycie warto rozważyć:

• COMPRESSPORT Biegowe spodenki kompresyjne RUN SHORT – spodenki skonstruowano w taki sposób, że stopniowo zwiększają ucisk na poziomie uda, co przekłada się na optymalne krążenie krwi i jej dotlenienie. Model ma konstrukcję z płaskimi szwami, co pozwala na znaczne ograniczenie ewentualnych otarć, a jego struktura zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Umożliwia to utrzymanie stałej temperatury ciała. Innowacyjnym rozwiązaniem są włókna masujące, które zapewniają mikromasaż przy każdym ruchu – a więc w trakcie ćwiczeń i zawodów! Cena za te spodenki to ok. 340 PLN.
compressport spodenki kompresyjne

• COMPRESSPORT Trailowe spodenki kompresyjne TRAIL RUNNING UNDER CONTROL V3 - bezszwowe, ultra lekkie i przewiewne. Stopień kompresji zwiększa przepływ krwi i redukuje wibracje mięśni. Ograniczenie wstrząsów przyczynia się do zminimalizowania mikrouszkodzeń i mniejszego zmęczenia mięśni. Włókna niepochłaniające wilgoci szybko odprowadzają wilgoć na zewnątrz i nie wchłaniają potu. Do produkcji spodenek zastosowano technologię Sanitized - funkcja antybakteryjna minimalizuje rozwój bakterii i zwalcza nieprzyjemne zapachy, co zapewnia uczucie świeżości w trakcie zawodów oraz treningu. Cena za te spodnie to ok. 460 PLN.
spodenki kompresyjne compressport

• ZEROD Spodenki triathlonowe kompresyjne uShorts Compression - spodenki zostały wyprodukowane w technologii Exocompression, która dostarcza mięśniom wsparcia - dzięki silikonowym wypustkom świetnie przylegają do ciała i zapobiegają przemieszczaniu się materiału. Zostały wyposażone w płaskie szwy zapobiegające otarciom i podrażnieniom. Ponadto spodenki mają wkładkę z mikrofibry, zapewniającą dodatkową higienę. Z tyłu znajduje się kieszonka na zamek błyskawiczny, która bez problemu pomieści żel lub baton energetyczny. Cena: ok. 380 PLN.
zerod triathlon

• COMPRESSORT Bielizna kompresyjna UW Multisport V2 – spodenki zostały wykonane z włókien jedwabiu i kaszmiru, a ponadto w okolicy krocza zawierają także miedź. Opatentowane przez producenta włókna masujące aktywne są przy każdym ruchu, dzięki czemu w trakcie aktywności użytkownik może cieszyć się mikromasażem. Ulepszona termoregulacja pozwala na swobodne oddychanie skóry i optymalną regulację ciepłoty ciała. Silikonowe wstawki zapobiegają zsuwaniu się spodenek podczas ruchu, zwiększając znacznie komfort użytkowania. Cena: ok. 320 PLN.
bielizna kompresyjna

• COMPRESSPORT kompresyjne spodenki triathlonowe TRIATHLON UNDER CONTROL – spodenki z kompresyjnego materiału, który przyspiesza przepływ krwi, redukuje uczucie zmęczenia mięśni, przyspiesza regenerację oraz ogranicza absorpcję wstrząsów. Dzięki zastosowaniu specjalnych włókien, spodenki bardzo dobrze odprowadzają ciepło i kontrolują termoregulację, a płaskie szwy ograniczają ryzyko otarć skóry. Cena: ok. 440 PLN.
spodenki triathlonowe zerod

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
pixel