Wiktor Chabel & OOfos

2019-05-28
Wiktor Chabel & OOfos

Wiktor Chabel to doświadczony wioślarz, który od lat znajduje się w czołówce polskich zawodników, a szereg sukcesów odnosi także zagranicą. Z racji tego, że jego dyscyplina jest bardzo wyczerpująca, sportowiec nie może zapominać o prawidłowej regeneracji. Właśnie w tym aspekcie postanowiliśmy pomóc Wiktorowi i wspólnie postawiliśmy na klapki regeneracyjne marki OOfos. Jak sprawdziły się przy wioślarskiej regeneracji? Chabel dzieli się z nami swoimi dotychczasowymi przemyśleniami!

Wiktor Chabel & OOfos

„Kiedy usłyszałem o klapkach regeneracyjnych pomyślałem sobie, że to kolejny chwyt marketingowy. Zachowałem się jak niewierny Tomasz – „Póki nie spróbuję, nie uwierzę”.

Dzięki sklepowi triathlonowemu TriCentre, z którym współpracuje od kilku lat, miałem możliwość przetestowania tego rodzaju klapek. W Polsce jest to nowość i mało osób słyszało o marce OOfos, która jest ich producentem. Od razu wpisałem w wyszukiwarkę i zobaczyłem, że ta firma nieznana jest chyba tylko w Polsce, bo poznał ją już prawie cały świat!

Wioślarstwo to sport, który na co dzień uprawiam. Sam trening zahacza jednak o szereg dyscyplin i nie polega tylko na wiosłowaniu. Wioślarze biegają, pływają w pław, biegają na nartach, czy też trenują na siłowni.

Każdy sportowiec bez względu na to czy jest amatorem, czy zawodowcem, dąży do jak najszybszej regeneracji, aby wypocząć i z nowymi siłami przystąpić do kolejnego treningu albo startu. Uważam również, że klapki regeneracyjne OOfos sprawdzą się nie tylko u sportowców, ale również u osób pracujących za biurkiem bądź na stojąco.

Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że klapki regeneracyjne OOfos doskonale wypełniają to zadanie! Ich wyjątkowość zawdzięczamy piance OOfam. Jest lekka, komfortowa i pochłania wstrząsy. Ma się uczucie „chodzenia po chmurach”. Od momentu, kiedy je założyłem, staram się z nimi nie rozstawać. Szkoda, że nie można ich zamontować w łódce... :D

Więcej szczegółów i pełną ofertę posiada dystrybutor, czyli sklep triathlonowy TriCentre. Zapoznaj się z klapkami regeneracyjnymi OOfos i zaznaj komfortu podczas regeneracji!”

Wiktor Chabel

klapki regeneracyjne oofos

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel