Wkładki do butów piłkarskich Currex, czyli sposób na zdobycie Złotej Piłki

2022-02-17
Wkładki do butów piłkarskich Currex, czyli sposób na zdobycie Złotej Piłki

Wkładki do butów piłkarskich Currex w TriCentre.pl są jak hiszpańska inkwizycja – nikt się ich nie spodziewał! Korzystając z bardzo rozbudowanej oferty niemieckiej marki, która od ponad roku gości na naszych półkach, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom osób trenujących piłkę nożną. Do tej pory można było u nas znaleźć wkładki biegowe, rowerowe oraz narciarskiej. Teraz przyszedł czas na najwyższej jakości produkty dla piłkarzy pomagające w jeszcze lepszym przygotowaniu do treningów i meczów!

Wkładki do butów piłkarskich Currex Cleat Pro

Choć niemiecka marka wywodzi się ze sportów dobrze znanych w sklepie TriCentre, to nadal rozszerza swoją ofertę, czego efektem było pojawienie się wkładek piłkarskich. Aby nie być gołosłownym i nie rzucać słów na wiatr, warto zaznaczyć, że o bardzo wysokiej jakości produktów Currex świadczą nawiązane współpracy z profesjonalnymi sportowcami. Wśród użytkowników wkładek do gry w piłkę nożną można znaleźć takie nazwiska jak Rafinha Alcantara czy Samuel Umtiti. Pierwszy z nich to zdobywca Ligi Mistrzów z FC Barceloną w sezonie 2014/2015 i złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Brazylią w 2016. W swojej karierze grał również m.in. dla Interu Mediolan czy PSG, a aktualnie reprezentuje hiszpański Real Sociedad. Drugi zawodnik to z kolei francuski obrońca, wychowanek Olympique Lyon, występujący na co dzień w FC Barcelonie. Do jego największych osiągnięć można zaliczyć Mistrzostwo Świata z 2018 r. i Wicemistrzostwo Europy zdobyte dwa lata wcześniej. Dla kibiców piłki nożnej nie są to więc z pewnością anonimowe nazwiska, a ich pozyskanie przez Currex świadczy o tym, że mamy do czynienia z wkładkami z prawdziwego piłkarskiego topu.

currex cleat pro
currex wkładki do butów piłkarskich

Do najważniejszych zalet produktu należy jego anatomiczne dopasowanie i możliwość wyboru kształtu dokładnie odpowiadającego typowi stopy. Wkładki piłkarskie posiadają specjalne wypustki SuperGrip, które zapobiegają ślizganiu się stopy i dbają o poczucie stabilności w bucie. Co istotne, poprawiają dynamikę odbicia od podłoża i zapewniają lepsze czucie piłki, co przekłada się na bardziej skoordynowane ruchy na boisku i możliwość zyskania większej pewności przy każdym zagraniu. Jak wiadomo, trening piłkarski bywa bardzo intensywny, co może mieć negatywny wpływ na stan stóp. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia odcisków, odparzeń i otarć, warto postawić na profesjonalne wkładki do butów Currex Cleat Pro. Dodatkowo, mają właściwości antybakteryjne, co korzystnie oddziałuje także na higienę uprawiania sportu.

wkładki do butów piłkarskich currex

Jak dobrać wkładki do butów piłkarskich Currex?

Należy zerknąć na kartę pomiarową umieszczoną poniżej. Najpierw sprawdza się łuk stopy, a następnie rozstawienie nóg. Odpowiednia kombinacja tych dwóch składowych pozwoli dobrać produkt odpowiedni do danego typu stopy. Mając właściwe wkładki do butów piłkarskich, można śmiało wskoczyć – jak mawiał były selekcjoner Reprezentacji Polski, Leo Beenhakker – na „international level”! Więcej informacji na temat produktu CURREX Wkładki do butów piłkarskich CLEAT PRO LOW.

wkładki piłkarskie currex
Pokaż więcej wpisów z Luty 2022
pixel